r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Artykuł: Inwentaryzacja oprogramowania w firmie

Strona główna Aktualności

O autorze

W maju opublikowaliśmy artykuł poświęcony problematyce legalizacji oprogramowania pt.: Legalizujemy oprogramowanie w firmie, autorstwa Łukasza Kosuniaka - Microsoft Channel License Compliance Managera, który w polskim odziale Microsoft odpowiada za współpracę z firmami sprzedającymi oprogramowanie oraz oferującymi usługi zarządzania licencjami Microsoft w ramach programów Software Assets Management i Microsoft License Management Program.

Publikacja wzbudziła spore zainteresowanie, pojawiły się prośby ze strony Czytelników aby rozszerzyć kwestie związane z inwentaryzacją oprogramowania. Dziś za sprawą kolejnej publikacji Łukasza Kosuniaka rozwijamy ten temat. Tak jak poprzednio, artykuł ma charakter przystępnego poradnika zawierającego zbiór cennych uwag, które w szczególności powinny zainteresować menedżerów i osoby odpowiedzialne za infrastrukturę IT w firmach.

Zapraszamy do lektury artykułu Inwentaryzacja oprogramowania w firmie

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.