r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Artykuł: Legalizujemy oprogramowanie w firmie

Strona główna Aktualności

O autorze

Legalizacja oprogramowania, zarządzanie licencjami, audyt to tylko niektóre pojęcia, które często powodują gęsią skórkę. Właściciele firm, bądź nawet osoby odpowiedzialne za infrastrukturę IT w firmach często nie do końca wiedzą jak podejść do działań w tym zakresie.

Dziś publikujemy w serwisie krótki artykuł, którego autorem jest Pan Łukasz Kosuniak - Channel License Compliance Manager w polskim odziale firmy Microsoft. Łukasz Kosuniak jest członkiem zespołu ochrony własności intelektualnej Microsoft, gdzie odpowiada za współpracę z firmami sprzedającymi oprogramowanie oraz oferującymi usługi zarządzania licencjami Microsoft w ramach programów Software Assets Management i Microsoft License Management Program.

Artykuł przybliża podstawowe zagadnienia związane z licencjonowaniem i wewnętrzną kontrolą legalności, a także legalizacją wykorzystanego oprogramowania w firmach. Na pewno może stanowić zbiór cennych uwag zwłaszcza dla tych przedsiębiorców, którzy nie zdecydowali się na audyt przeprowadzany przez zewnętrzną firmę.

Zainteresowanych tą tematyką zapraszamy do lektury artykułu Legalizujemy oprogramowanie w firmie

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.