r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

AsciiCam 1.1.5

Strona główna Android Grafika i fotografia Robienie zdjęć

AsciiCam to aplikacja do obsługi aparatu, która przerabia obraz z aparatu lub zrobione wcześniej zdjęcia na ASCII-Art. Można w niej korzystać z obu aparatów smartfonu.

Galeria programu

Do wyboru mamy palety barw, z której skorzysta aplikacja przy konwersji zdjęcia: czarno-biała, 8-kolorowa ANSI oraz True Color. Niestety nie można dostosować wielkości znaków.

Aplikacja może także zamieniać na ASCII-Art także zdjęcia z galerii i automatycznie przetwarzać zdjęcia zrobione z pomocą innej aplikacji.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

AsciiCam zrobi ASCII-Art ze zdjęć. Retro nie kończy się na filtrach w Instagramie

19
OPROGRAMOWANIE 16.01.2017 | Anna Rymsza (Xyrcon)

Fotografia mobilna to nie tylko sprzęt. Przede wszystkim to aplikacje, efekty i sztuczna inteligencja dopasowująca styl. Mamy ogromny wybór, ale czasami chciałoby się wrócić do korzeni. Nie mam tu na myśli fotografii analogowej, ale wczesne formy przedstawiania obrazu na monitorze zdolnym wyświetlać tylko tekst – ASCII-Art. Jeśli nie dorastaliście w latach dziewięćdziesiątych lub wcześniej, możecie tego nurtu nie pamiętać. ASCII-Art polega na przedstawianiu obrazu za pomocą znaków z tablicy ASCII (dziś także z szerszej palety UTF), przy czym zależnie od zestawu znaków i sposobu rysowania,…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.