Ashampoo Backup 2018 11.10

Strona główna Windows Narzędzia Archiwizacja danych
Po​bierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Ashampoo Backup 2018 to łatwe w użyciu narzędzie do tworzenia kopii zapasowych komputera, które pod prostym interfejsem kryje sporo możliwości. Za jego pomocą wykonać można kopie zapasowe całych partycji. Jeśli zaś dojdzie do poważnej awarii systemu, kopie przywrócić można z wykorzystaniem automatycznie tworzonego nośnika ratunkowego.

Użytkownik musi wybrać jedynie partycję, lokalizację docelową, ustawić harmonogram kopii zapasowych i to wszystko. Od tej pory Ashampoo Backup 2018 będzie wykonywał kopię zapasową w tle, nie obciążając nadmiernie zasobów systemu.

Program oferuje obsługę przyrostowego tworzenia kopii, pozwalając zaoszczędzić miejsce. Obsługuje też duże nośniki o pojemnościach większych niż 2 TB, automatycznie przeprowadza weryfikację danych, zapewnia szyfrowanie utworzonych kopii, daje też dostęp do kopii z poziomu Eksploratora Windows. Użytkownicy dysków sieciowych (NAS) z zadowoleniem zauważą, że łatwo jest tworzyć kopie na zdalnych zasobach.

Uwaga!

Ashampoo Backup 2018 to pełna, komercyjna wersja programu, normalnie kosztująca 120 zł. Czytelnicy dobrychprogramów mogą jednak korzystać z niej za darmo. Wystarczy że podczas instalacji klikną przycisk Pobierz darmowy kod aktywacyjny. Producent zapyta o adres e-mail i podstawowe dane osobowe (imię, nazwisko, data urodzenia), a następnie wyśle klucz na podany adres.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!