Ashampoo Burning Studio 14 beta z nowym funkcjami

Strona główna Aktualności

O autorze

Firma Ashampoo powstała w 1999 roku i od tego czasu zajmuje się tworzeniem oraz dystrybuowaniem drogą elektroniczną różnego rodzaju oprogramowania. Jedną z najpopularniejszych aplikacji stworzonych przez niemiecką firmę jest bez wątpienia Ashampoo Burning Studio.

Dzisiaj udostępniono pierwszą publiczną betę narzędzia oznaczoną numerkiem 14. Spostrzegawczy zauważą, że producent postanowił przeskoczyć od razu z wersji 12 na 14 nie tylko ze względu na pechowość liczby 13, ale przede wszystkim z powodu 14 rocznicy powstania firmy. Na przestrzeni ostatnich lat Ashampoo Burning Studio uzyskało miano jednego z lepszych narzędzi do wypalania płyt, z którego korzysta dzisiaj przeszło 30 mln użytkowników na całym świecie.

Najbardziej rzucającą się zmianą w Ashampoo Burning Studio 14 jest oczywiście nowy interfejs użytkownika. Pojawiły się nowe animacje, a dostęp do poszczególnych funkcji programu jest szybszy niż w poprzednich odsłonach programu. Poza zmianami wizualnymi wersja 14 oferuje również kilka nowych funkcji. Jedna z nich jest możliwość nagrywania zaszyfrowanych nośników za pomocą algorytmu AES-256. Ashampoo Burning Studio 14 pozwala również na automatyczne pobieranie okładek dla rippowanych płyt Audio oraz umożliwia tworzenie kopii zapasowych urządzeń mobilnych. Aktualnie obsługiwane są telefony i tablety z systemem Android i iOS. Kolejną nowością jest tryb kompakt, pozwalający na szybkie nagrywanie danych.

Stabilna edycja programu pojawi się co prawda 27. listopada, ale już teraz zachęcam wszystkich do pobierania i sprawdzenie możliwości najnowszej wersji beta. W dniu premiery Ashampoo Burning Studio 14 przygotowujemy mini konkurs, w którym wszyscy użytkownicy będą mieli szanse wygrać licencję umożliwiającą aktywację pełnej wersji programu. Więcej informacji wkrótce.

© dobreprogramy
s