Ashampoo Burning Studio 15 z usprawnionym transkodowaniem mediów (aktualizacja)

Strona główna Aktualności

O autorze

Niemiecka firma Ashampoo wprowadza dzisiaj na rynek piętnastą już odsłonę jednego ze swoich flagowych produktów. Mowa oczywiście o pakiecie Ashampoo Burning Studio, który służy do nagrywania płyt. Na przestrzeni kilku ostatnich lat jego możliwości znacznie się zwiększyły. W związku z tą premierą chcielibyśmy zaprosić czytelników naszego portalu do konkursu, w którym głównymi nagrodami są klucze licencyjne dla tego właśnie programu.

Nowa edycja Ashampoo Burning Studio przypadnie do gustu przede wszystkim tym osobom, które szukają czegoś więcej, niż po prostu aplikacji do nagrywania danych na nośnikach wymiennych. Wersja ta wprowadza m.in. wsparcie dla płyt M-Disc – są to nośniki DVD wykorzystujące warstwę ceramiczną, która ma zagwarantować bezpieczne przechowywanie danych przez wiele lat i zwiększoną wytrzymałość. Od jakiegoś czasu pakiet oferuje wiele dodatkowych funkcji jak np. możliwość przygotowania płyty z filmami i muzyką. W nowej wersji proces kodowania multimedialnych został przyśpieszony według producenta o aż 15%. Dodatkowo wprowadzano opcję dodawania efektów dźwiękowych podczas tworzenia filmów i pokazów slajdów.

Na tym zmiany się nie kończą. Użytkownikom zapewne spodoba się możliwość wykorzystywania materiałów z dowolnego urządzenia nagrywającego skonfigurowanego w systemie Windows, a także dodawanie własnego obrazu tła. Łatwiejsze stało się zgrywanie płyt z muzyką, ponieważ teraz już na tym etapie możemy utworzyć playlisty zgodnie z naszymi preferencjami. Istotną zmianą jest także wprowadzenie automatycznego zapisywania projektu, nad którym obecnie pracujemy. W razie awarii systemu czy zasilania nie utracimy efektów naszej pracy, program pozwali na ich szybkie odzyskanie. Nowa edycja to także wsparcie dla formatu kompresji dźwięku Opus. Wykorzystuje on pliki Ogg, jest stosowany przy nagraniach, a także w rozwiązaniach wykorzystujących standard WebRTC.

Oczywiście nowe Ashampoo nadal świetnie radzi sobie z nagrywaniem płyt. Dzięki niemu możemy nagrać dane na nośnikach CD, DVD i Blu-ray najróżniejszego typu: płyty z danymi, muzyką, filmami czy zdjęciami. Poprzez zawarty w programie moduł etykiet szybko wykonamy okładki na różnego typu pudełka, tak za pomocą własnych plików graficznych jak i z wykorzystaniem gotowych szablonów. Dodatkową zaletą pakietu jest wsparcie dla obrazów płyt w formatach ISO, CUE/BIN, a także ASHDISC – pozwala on na ich tworzenie z plików i poprzez odczyt płyt, edytowanie, a także nagrywanie.

Konkurs!

Mamy dla Was do rozlosowania 15 kluczy licencyjnych aktywujących pełną wersję programu Ashampoo Burning Studio 15. Co należy zrobić by wziąć udział w losowaniu? Wystarczy posiadać konto w portalu dobreprogramy i skomentować poniżej materiał do końca jutrzejszego dnia. Losowanie odbędzie się 10 grudnia, a wyłonione osoby znajdą klucze do programu w swoich profilach.

Aktualizacja, 11.12.2014 16:36

Wśród szczęśliwców, którzy otrzymają od nas klucze licencyjne na program Ashampoo Burning Studio 15 znaleźli się: andrewi, ikomnet, adamz25, tomeeek64, masterkomp, Jan_Nowak, nickel, bolka, RoninPn, Rafi, PiotrN72, Siarczyslaw, darek_d, Cukrowy Miś oraz Adus02.

© dobreprogramy
s