Ashampoo Burning Studio za darmo dla Czytelników vortalu!

Strona główna Aktualności

O autorze

Polowania na licencje, organizowane przez nas systematycznie od kilku miesięcy, są szansą na zdobycie pełnej wersji kolejnych programów prezentowanych na łamach vortalu. Choć licencji do upolowania jest zazwyczaj aż pół tysiąca, nie zaspokoi to naturalnie potrzeb wszystkich naszych Czytelników. Dlatego też sukcesywnie staramy się namawiać kolejnych producentów do udostępniania specjalnych, bezpłatnych wersji swoich produktów do swobodnego pobrania przez każdego Czytelnika vortalu dobreprogramy. Kolejnym takim programem jest Ashampoo Burning Studio w wersji 6.5.

Ashampoo Burning Studio to cieszący się sporą popularnością, program przeznaczony do nagrywania wielu rodzajów płyt CD/DVD/Blu-ray. Program oprócz możliwości nagrywania danych na obsługiwane nośniki, posiada takie funkcje jak nagrywanie, tworzenie i edycja obrazów płyt w formatach ISO, BIN i ASHDISK, kasowanie nośników wielokrotnego zapisu, kopiowanie płyt, nagrywanie płyt z filmami (w formatach VideoCD, Video DVD, Video VCD/SVCD) oraz z muzyką (Audio CD, MP3, WMV). Ashampoo Burning Studio oferuje dodatkowo opcję tworzenia i przywracania kopii bezpieczeństwa danych znajdujących się na dysku twardym z możliwością ich szyfrowania i kompresowania. Program oferuje dodatkowo funkcję konwersji utworów z płyt CD Audio do formatu WAV. Jego interfejs jest bardzo prosty w obsłudze i, co istotne, dostępny także w języku polskim.

Dodatkową atrakcją jest możliwość aktualizacji programu do najnowszej, 7. wersji z 75% zniżką. Bezpłatną wersję Ashampoo Burning Studio można pobrać w dziale PROGRAMY -> Multimedia -> Nagrywanie płyt CD/DVD

Przypominamy, że cały czas udostępniamy także specjalne, bezpłatne wersje: multimedialnego programu do nauki języka angielskiego Angielski At Once!, mapy NAVIGO - Cyfrowy Atlas Polski, programu do wystawiania faktur i obsługi magazynu +FM, a także programu do przygotowywania wizytówek i etykiet DesignPro. Warto zaznaczyć, że niektóre ze specjalnych wersji programów udostępniane są bezpłatnie tylko przez ograniczony okres czasu. Dotyczy to w chwili obecnej programu Angielski At Once!, który będzie na naszych łamach dostępny za darmo do końca marca 2008 roku. Warto więc pobrać go już teraz, a także przekazać tą informację rodzinie czy znajomym, którzy mogą być zainteresowani tego typu programem. Wcześniej czasowo dostępne były także inne produkty np. G DATA AntiVirus i InternetSecurity 2007 czy F-Secure Internet Security 2007. Już teraz zapowiadamy, że w przygotowaniu są specjalne, bezpłatne edycje kolejnych programów!

© dobreprogramy