Ashampoo Burning Studio 2009 za darmo dla Czytelników vortalu!

Strona główna Aktualności

O autorze

Firma Ashampoo udostępniła naszym Czytelnikom kolejną wersję komercyjnego programu Ashampoo Burning Studio 2009 całkowicie za darmo!

Ashampoo Burning Studio 2009 to specjalna wersja aplikacji przeznaczonej do nagrywania wielu rodzajów płyt CD/DVD/Blu-ray przygotowana przez producenta dla Czytelników naszego vortalu. Program posiada takie funkcje jak nagrywanie, tworzenie i edycja obrazów ISO, BIN i ASHDISK, kasowanie nośników wielokrotnego zapisu (CD-RW, DVD-RW), kopiowanie rożnych rodzajów płyt, tworzenie filmów (VideoCD, Video DVD, Video VCD/SVCD), płyt muzycznych (Audio CD, MP3, WMV). Ashampoo Burning Studio 2009 oferuje dodatkowo opcję tworzenia i przywracania kopii bezpieczeństwa danych znajdujących się na dysku twardym z możliwością ich szyfrowania i kompresowania. Obsługa programu jest bardzo prosta i ogranicza się w większości do wskazania danych (pliki, foldery), które mają zostać nagrane na napęd przenośny. Program oferuje dodatkowo funkcję rippowania płyt muzycznych do formatu MP3.

Dodatkową atrakcją jest możliwość aktualizacji programu do 8. wersji z 75% zniżką. Bezpłatną wersję Ashampoo Burning Studio 2009 można pobrać w dziale PROGRAMY -> Multimedia -> Nagrywanie płyt CD/DVD

Przypominamy, że cały czas udostępniamy także bezterminowe i w pełni bezpłatne wersje: multimedialnych programów do nauki języka angielskiego Angielski At Once! i Angielski w pigułce, mapy NAVIGO - Cyfrowy Atlas Polski, programu do wystawiania faktur i obsługi magazynu +FM, przeglądarki graficznej z możliwością edycji fotografii Photo Commander 5, programu do przygotowywania wizytówek i etykiet DesignPro, programu do czyszczenia dysku i rejestru systemowego Magical Optimizer, pakietu do optymalizacji działania systemu WinOptimizer 4.5, a także 90-dniowe wersje programu antywirusowego Norton AntiVirus 2008 PL i pakietu zabezpieczającego Norton Internet Security 2008 PL. Wszystkie programy zostały udostępnione przez producentów specjalnie dla Czytelników vortalu dobreprogramy.

© dobreprogramy