Ashampoo Burning Studio 2010 za darmo dla naszych czytelników

Strona główna Aktualności

O autorze

Firma Ashampoo wydała bezpłatną wersję komercyjnego programu Ashampoo Burning Studio 2010 specjalnie dla czytelników naszego vortalu.

Ashampoo Burning Studio 2010 to niewielka aplikacja przeznaczona do nagrywania wielu rodzajów płyt CD/DVD/Blu-ray. Program posiada takie funkcje jak nagrywanie, tworzenie i edycja obrazów ISO, BIN i ASHDISK, kasowanie nośników wielokrotnego zapisu (CD-RW, DVD-RW), kopiowanie rożnych rodzajów płyt, tworzenie filmów (VideoCD, Video DVD, Video VCD/SVCD), płyt muzycznych (Audio CD, MP3, WMV). Ashampoo Burning Studio 2010 oferuje dodatkowo opcję tworzenia i przywracania kopii bezpieczeństwa danych znajdujących się na dysku twardym z możliwością ich szyfrowania i kompresowania. Obsługa programu jest bardzo prosta i ogranicza się w większości do wskazania danych (pliki, foldery), które mają zostać nagrane na napęd przenośny. Program oferuje dodatkowo funkcję rippowania płyt muzycznych do formatu MP3.

Ponadto Ashampoo przygotowało specjalną zniżkę w wysokości 75% na uaktualnienie do nowszej wersji 9.20. Normalna cena uaktualnienia to około 110 złotych, natomiast dla czytelników vortalu dobreprogramy obowiązuje promocyjna stawka: niecałe 27 złotych.

Przypominamy, że cały czas udostępniamy także bezterminowe i w pełni bezpłatne wersje: multimedialnych programów do nauki języka angielskiego Angielski At Once! i Angielski w pigułce, mapy NAVIGO - Cyfrowy Atlas Polski, programu do wystawiania faktur i obsługi magazynu +FM, narzędzia do przechwytywania obrazu Ashampoo Magical Snap 2, programu do przygotowywania wizytówek i etykiet DesignPro, programu do czyszczenia dysku i rejestru systemowego Magical Optimizer, aplikacji Music Studio do katalogowania i konwersji muzyki, programu Photo Commander do katalogowania i obróbki zdjęć, narzędzia do tuningowania ustawień systemu i aplikacji PowerUp, pakietu do optymalizacji systemu Windows WinOptimizer oraz narzędzia do audytu oprogramowania PCinfo MagicEYE. Wszystkie programy zostały udostępnione przez producentów specjalnie dla Czytelników vortalu dobreprogramy.

© dobreprogramy