Ashampoo Home Designer Pro Ashampoo Home Designer Pro

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program

Ashampoo Home Designer Pro to oferujące spore możliwości, a zarazem bardzo proste w obsłudze narzędzie przeznaczone do aranżacji wnętrz. Z jego pomocą możliwe jest sprawne projektowanie i aranżowanie pojedynczych pokoi, mieszkań lub całych domów.

Oprogramowanie pozwala użytkownikowi na pracę w trybie 2D i 3D. Do jego dyspozycji oddano intuicyjny kreator, dający możliwość łatwego definiowania podstawowych parametrów projektu, takich jak wymiary pomieszczeń, liczba pięter czy innych, dotyczących np. konstrukcji dachu. Przy użyciu Ashampoo Home Designer Pro zaprojektujemy pomieszczenia różnego typu.

Dzięki wbudowanemu katalogowi obiektów urządzimy m.in. pokój dzienny, sypialnie, łazienkę, kuchnię itp. W ręce użytkownika oddano zestaw takich elementów jak drzwi, okna, schody, instalacje elektryczne, kominki, dywany oraz wiele innych. Narzędzie dysponuje także możliwością manipulowania terenem dookoła projektowanego domu. Oferowane topografie to wzgórze, niziny, koryto rzeki, droga, taras i akwen wodny.

Ashampoo Home Designer Pro skupia w sobie także wiele zaawansowanych mechanizmów, mających wpływ na ogólną prezencję projektu. Wśród nich znalazł się rozbudowany mechanizm oświetlenia i wygodny w obsłudze system kamer, pozwalający oglądać efekty naszej pracy z dowolnej perspektywy w widoku 3D.

Uwaga!

  • Domyślnie wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 10 dni. Bezpłatna rejestracja na stronie producenta umożliwia przedłużenie tego okresu o kolejnych 20 dni.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!