Ashampoo Magical Defrag 3.0.2

Strona główna Windows Narzędzia Defragmentatory plików
Pobierz pr​ogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Ashampoo Magical Defrag to bardzo proste narzędzie przeznaczone do defragmentacji dysków twardych.

Magical Defrag 3 funkcjonuje na podobnych zasadach jak wygaszacz ekranu... defragmentacja systemu odbywa się tle, tylko w przypadku gdy użytkownik nie wykonuje żadnych prac na komputerze. Tym sposobem aplikacja nie spowalnia pracy całego systemu. Oczywiście Ashampoo Magical Defrag oferuje również opcję standardowego defragmentowania dysku na życzenie.

Aplikacja dedykowana jest niezaawansowanym użytkownikom chcącym przeprowadzić optymalizację rozmieszczenia plików na dysku wydajniej i szybciej niż w przypadku wbudowanego defragmentatora Windows.

Uwaga!

Program w wersji testowej pozwala na korzystanie z programu w nieograniczonej funkcjonalnie edycji przez 10 dni. Okres ten wydłużyć można o 30 dni - bezpłatnie rejestrując się na stronie producenta.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!