r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Ashampoo Magical Optimizer za darmo dla Czytelników vortalu!

Strona główna Aktualności

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami udostępniamy kolejny program komercyjny całkowicie za darmo! Tym razem jest to Ashampoo Magical Optimizer.

Ashampoo Magical Optimizer to program przeznaczony do czyszczenia dysku i rejestru systemowego ze zbędnych danych. Niewątpliwe jedną z największych zalet aplikacji jest prostota obsługi ograniczająca się właściwe tylko do kliknięcia w przycisk Start. Poza tym Magical Optimizer oferuje podgląd statystyk dotyczących ilości przeskanowanych i usuniętych danych, tworzy również kopie bezpieczeństwa skasowanych wpisów z rejestru. Autorzy przygotowali dodatkowo opcję przejścia do trybu ręcznego, w którym użytkownik może sam zdefiniować jakie elementy systemu mają zostać zoptymalizowane. Wersja specjalna Ashampoo Magical Optimizer, przygotowana przez producenta dla czytelników vortalu dobreprogramy dostępna jest w polskiej wersji językowej.

Przypominamy, że cały czas udostępniamy także specjalne, bezpłatne wersje: multimedialnego programu do nauki języka angielskiego Angielski At Once!, mapy NAVIGO - Cyfrowy Atlas Polski, programu do wystawiania faktur i obsługi magazynu +FM, aplikacji do nagrywania płyt CD/DVD Ashampoo Burning Studio, programu do przygotowywania wizytówek i etykiet DesignPro, a także aplikacji do tworzenia galerii fotograficznych Ashampoo Photo Commander.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.