Ashampoo Movie Shrink & Burn Ashampoo Movie Shrink & Burn 4.0.2

Strona główna Windows Multimedia Obróbka i konwersja wideo
P​obierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Ashampoo Movie Shrink & Burn to bardzo prosty w obsłudze program do nagrywania filmów na płyty oraz konwertowania wideo, by można było komfortowo oglądać je na różnych urządzeniach.

Ashampoo Movie Shrink & Burn ma bardzo prosty interfejs użytkownika. Po uruchomieniu można wybrać, czy będzie tworzona płyta czy film dla konkretnego urządzenia, uruchomić konwertowanie do wybranego formatu lub wysyłanie filmu do Sieci.

Po dodaniu filmów do kolejki przetwarzania można wybrać parametry jakości, urządzenie docelowe w przypadku konwersji dla urządzeń i miejsce zapisu plików lub nagrywający napęd optyczny. Przy wysyłaniu filmów do usług internetowych można wybrać YouTube, Dailymotion, Facebooka, Vimeo i MyVideo. Program pozwala również przekonwertować film do wybranej jakości przed wysłaniem.

Program można testować przez 10 dni, a po darmowej rejestracji przez 20 dni.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!