Ashampoo Office Free 12.0.0.963

Strona główna Windows Biuro Pakiety biurowe
Pob​ierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Ashampoo Office Free to darmowy pakiet biurowy stanowiący ciekawą alternatywę dla Microsoft Office. Zawiera trzy przydatne narzędzia kompatybilne z aplikacjami Microsoft Word, Excel oraz PowerPoint.

Ashampoo Office Free - zawartość

W skład Ashampoo Office Free wchodzą: Ashampoo TextMaker, czyli edytor tekstu - odpowiednik Microsoft Word, Ashampoo PlanMaker – arkusz kalkulacyjny mogący zastąpić popularnego Excela, a także Ashampoo Presentations, którego nazwa jednoznacznie sugeruje, że jest to program wzorowany na Microsoft PowerPoint.

Ashampoo Office Free zostało skonstruowane w taki sposób, by użytkownicy, którzy posiadają dokumenty zapisane w formatach Worda, Excela i PowerPointa nie mieli problemów z edytowaniem ich za pomocą TextMakera, PlanMaker oraz Ashampoo Presentations.

Wersja przenośna (portable)

Warto wspomnieć, że Ashampoo Office Free można zabrać ze sobą dosłownie wszędzie, bowiem wszystkie narzędzia wchodzące w skład w/w pakietu zainstalujemy na nośniku USB (np. zewnętrznym dysku twardym lub pendrivie) i uruchomimy na dowolnym komputerze.

Najważniejsze cechy:

  • przydatny zestaw narzędzi biurowych
  • ciekawa alternatywa dla Microsoft Office
  • zawiera edytor tekstu, arkusz kalkulacyjny i program do tworzenia prezentacji
  • możliwość instalacji na dysku USB
  • za darmo

Uwaga!

Podczas instalacji należy poprosić o klucz aktywacyjny do darmowej wersji Ashampoo Office Free, który zostanie wysłany na adres e-mail wskazany przez użytkownika.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!