Ashampoo Photo Commander Free Ashampoo Photo Commander Free 11.2.0

Strona główna Windows Grafika Katalogowanie i obróbka zdjęć
P​obierz program
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Ashampoo Photo Commander Free to bezpłatne narzędzie przeznaczone do kompleksowego zarządzania galeriami zdjęć cyfrowych. Pozwala ono nie tylko organizować fotografie, co również poddawać je prostej obróbce, tworzyć na ich podstawie kalendarze, kolaże, pocztówki itp. oraz wypalać na płyty CD/DVD.

Fundamentem programu jest przeglądarka graficzna, umożliwiająca wygodne organizowanie nawet bardzo licznych galerii oraz dająca dostęp do metadanych zapisanych w plikach graficznych. Towarzyszy jej bogaty zestaw dodatkowych modułów, służących do samoczynnej korekty i optymalizacji zdjęć, ich ręcznej edycji i nakładania na obraz tekstu czy podstawowych kształtów, wyświetlania pokazu slajdów, tworzenia albumów HTML, kalendarzy, pocztówek, kolaży, panoram itp. Nie zabrakło również funkcji przeznaczonych do łatwego udostępniania fotografii innym użytkownikom w trybie online oraz możliwości nagrywania zdjęć w różnych formatach na nośniki optyczne.

Aplikacja wyposażona została w mechanizmy sprawnego wyszukiwania duplikatów plików, optymalizacji plików JPG, łatwej zmiany nazw wielu plików jednocześnie czy wysyłania zdjęć za pośrednictwem wiadomości e-mail i możliwości eksportu grafiki do dokumentów PDF. Amatorów fotografii cyfrowej ucieszy z pewnością zestaw opcji, umożliwiających manipulowanie takimi parametrami zdjęć jak jasność, kontrast, nasycenie, temperatura, odcień itp. Do dyspozycji użytkownika oddano także zestaw kilkunastu efektów, z pomocą których szybko uatrakcyjnimy nasze zdjęcia lub skorygujemy różne niedociągnięcia.

Ashampoo Photo Commander Free obsługuje większość formatów graficznych oraz najpopularniejsze pliki RAW tworzone przez aparaty cyfrowe. Ponadto dzięki wbudowanemu odtwarzaczowi audio/wideo z poziomu narzędzia możliwe jest również zarządzanie muzyką oraz filmami.

Uwaga!

  • Program wymaga bezpłatnej rejestracji, którą przeprowadzić można na oficjalnej stronie producenta.
  • Kreator instalacji proponuje użytkownikowi instalację dodatkowych składników. Nie są one wymagane do poprawnego działania programu i nie zalecamy ich instalacji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!