reklama

Ashampoo Photo Commander za darmo dla Czytelników vortalu!

Strona główna Aktualności

O autorze

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami udostępniamy kolejny program komercyjny całkowicie za darmo! Tym razem jest to Ashampoo Photo Commander.

Ashampoo Photo Commander to program przeznaczony do organizowania, edycji, dzielenia się ze znajomymi i prezentacji galerii fotograficznych. Aplikacja poza takimi opcjami jak zmiana rozmiaru, nasycenie, wyostrzanie, odwracanie, usuwanie efektu czerwonych oczu itp. posiada jeszcze wiele innych przydatnych funkcji. Do nich z pewnością należy zaliczyć menu z gotowymi efektami, wśród których można znaleźć rozmycie, rzuć cień, szkicownik, mozaika itp. Dodatkowo Photo Commander posiada szereg przydatnych narzędzi pozwalających m. in. na masowe przekształcanie obrazków i nazw plików, tworzenie albumów internetowych, znajdowanie duplikatów i podobnych obrazów, tworzenie pokazów slajdów i nagrywanie ich na płyty CD/DVD, optymalizacje plików JPG, przechwytywanie ekranu i znacznie więcej.

Dodatkową atrakcją jest możliwość aktualizacji programu do najnowszej, 5. wersji z 75% zniżką. Bezpłatną wersję Ashampoo Photo Commander można pobrać w dziale PROGRAMY -> Grafika -> Katalogowanie i obróbka zdjęć

Przypominamy, że cały czas udostępniamy także specjalne, bezpłatne wersje: multimedialnego programu do nauki języka angielskiego Angielski At Once!, mapy NAVIGO - Cyfrowy Atlas Polski, programu do wystawiania faktur i obsługi magazynu +FM, aplikacji do nagrywania płyt CD/DVD Ashampoo Burning Studio, a także programu do przygotowywania wizytówek i etykiet DesignPro.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama