Ashampoo Photo Mailer 1.0.8

Strona główna Windows Internet i komunikacja Inne programy internetowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Ashampoo Photo Mailer to aplikacja stworzona z myślą o użytkownikach, którzy często wysyłają zdjęcia i grafikę za pośrednictwem poczty elektronicznej. Korzystając z programu nie będziemy musieli się już martwić o dołączane do wiadomości e-mail załączniki, wysyłanie plików do serwisów hostingowych, serwerów FTP itp.

Narzędzie pełni w systemie funkcję pewnego rodzaju klienta pocztowego (chociaż nim nie jest), który wyspecjalizowany został do przygotowywania oraz wysyłania wiadomości e-mail z załącznikami w postaci plików graficznych. Pozwala ono zaoszczędzić czas, jaki normalnie poświęcić należałoby np. na załadowanie grafiki jako załącznika do e-maila. Wystarczy, że wczytamy wybrane zdjęcia w aplikacji Ashampoo Photo Mailer, a ona sama zajmie się dołączeniem plików do naszej wiadomości.

Zaletą programu jest jego duża prostota i intuicyjność obsługi. Po poprawnym skonfigurowaniu konta pocztowego, z którego wysyłane będą nasze e-maile wystarczy tylko wczytać do programu pliki graficzne, które chcemy udostępnić w tej formie, wpisać adres odbiorcy, temat wiadomości oraz jej treść. Ashampoo Photo Mailer potrafi automatycznie odczytywać maksymalne dozwolone przez dostawcę usługi pocztowej rozmiary załączników i w razie potrzeby dzielić je na kilka wiadomości e-mail. Z poziomu aplikacji zdefiniujemy również wyjściową jakość, z jaką grafika załączona zostanie do korespondencji.

Uwaga!

  1. Wersja testowa (po uprzedniej rejestracji) umożliwia korzystanie z programu przez 40 dni.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Automatycznie dobieranie ustawień serwera pocztowego, prosty interfejs
Cena
ocena użytkownika

Dobry i mały program do wysyłania zdjęć za pomocą poczty elektronicznej. Program automatycznie dobiera ustawienia serwera pocztowego. Posiada prosty i wygodny interfejs. Wysyłanie zdjęć jest proste i szybkie. Program działa świetnie ale cena jest trochę za wysoka jak na możliwości programu :/

23.10.2015 15:48 | Recenzja do wersji 1.0.8

Komentarze

0 nowych
Grandalf   7 #7 17.10.2016 01:19

Ashampoo Photo Mailer 1.0.8 za darmo https://www.ashampoo.com/frontend/registration/php/trial_step1.php?edition_id=zf...

Autor edytował komentarz w dniu: 17.10.2016 01:20
Shaki81 MODERATOR BLOGA  39 #6 18.06.2016 23:42

@Ostatni Mohikanin: Pomimo ponad roku od Twojego komentarza i wątpliwej przydatności tego programu, cena nic się nie zmieniła.

Dementor   38 #5 10.01.2016 10:44

@damian.cp (niezalogowany): A i owszem, są też wersje pirackie, których nie polecam. Bo infekują system.

  #4 03.09.2015 01:41

ashampo photo mailer można mieć całkowicie za darmo jest dostępny w gazecie niezbędnik komputer świat w numerze sierpień-wrzesień 2015 jest dostepny w pelnej wersji

Ostatni Mohikanin   29 #3 18.04.2015 10:21

Cena: 61,99 zł. Drogo. Taniej i łatwiej będzie wrzucić zdjęcia do "chmury" i udostępnić do nich link.

  #2 29.03.2013 17:16

do d**y ten shit ! moja ocena t -3

  #1 21.03.2013 15:23

Program niestety nie obsługuje funkcji przeciągnij i upuść, co wydaje mi się porażką :P
Przydało by się też dodawanie opcji wyślij "z ashampoo" do menu kontekstowego win.

Zdjęcia wysyła się nim niemal identycznie jak przez przeglądarkę ze strony poczty. Jedyne czego nie trzeba zrobić, to kliknąć przycisku "utwórz nową wiadomość", potem i tak trzeba wybrać pliki i adres mail z książki.

Moim zdaniem taki program powinien działać bardziej podobnie do komunikatora. Widział bym w oknie ikony najczęściej używanych kontaktów, na które przeciągało by się wybrane w oknie innego programu pliki. Wówczas powinno otworzyć się okno nowej wiadomości z dodanymi załącznikami, z możliwością wpisania tematu i treści, i/lub kliknięcia wyślij. To było by szybsze.

Jedyne usprawnienie, to szybkie konwertowanie obrazów do mniejszej wielkości, ale ni9e o to mi chodzi