Ashampoo Photo Mailer Ashampoo Photo Mailer 1.0.8

Strona główna Windows Internet i komunikacja Inne programy internetowe
Pobie​rz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Ashampoo Photo Mailer to aplikacja stworzona z myślą o użytkownikach, którzy często wysyłają zdjęcia i grafikę za pośrednictwem poczty elektronicznej. Korzystając z programu nie będziemy musieli się już martwić o dołączane do wiadomości e-mail załączniki, wysyłanie plików do serwisów hostingowych, serwerów FTP itp.

Narzędzie pełni w systemie funkcję pewnego rodzaju klienta pocztowego (chociaż nim nie jest), który wyspecjalizowany został do przygotowywania oraz wysyłania wiadomości e-mail z załącznikami w postaci plików graficznych. Pozwala ono zaoszczędzić czas, jaki normalnie poświęcić należałoby np. na załadowanie grafiki jako załącznika do e-maila. Wystarczy, że wczytamy wybrane zdjęcia w aplikacji Ashampoo Photo Mailer, a ona sama zajmie się dołączeniem plików do naszej wiadomości.

Zaletą programu jest jego duża prostota i intuicyjność obsługi. Po poprawnym skonfigurowaniu konta pocztowego, z którego wysyłane będą nasze e-maile wystarczy tylko wczytać do programu pliki graficzne, które chcemy udostępnić w tej formie, wpisać adres odbiorcy, temat wiadomości oraz jej treść. Ashampoo Photo Mailer potrafi automatycznie odczytywać maksymalne dozwolone przez dostawcę usługi pocztowej rozmiary załączników i w razie potrzeby dzielić je na kilka wiadomości e-mail. Z poziomu aplikacji zdefiniujemy również wyjściową jakość, z jaką grafika załączona zostanie do korespondencji.

Uwaga!

  1. Wersja testowa (po uprzedniej rejestracji) umożliwia korzystanie z programu przez 40 dni.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Automatycznie dobieranie ustawień serwera pocztowego, prosty interfejs
Cena
ocena użytkownika
23.10.2015 15:48 • Recenzja do wersji 1.0.8

Dobry i mały program do wysyłania zdjęć za pomocą poczty elektronicznej. Program automatycznie dobiera ustawienia serwera pocztowego. Posiada prosty i wygodny interfejs. Wysyłanie zdjęć jest proste i szybkie. Program działa świetnie ale cena jest trochę za wysoka jak na możliwości programu :/