Ashampoo Photo Recovery Ashampoo Photo Recovery 1.0.5

Strona główna Windows Narzędzia Odzyskiwanie danych
Pobier​z program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Ashampoo Photo Recovery to komercyjny program do odzyskiwania zdjęć cyfrowych zapisanych na dowolnym nośniku (np. dysku twardym, płycie DVD czy karcie pamięci).

Poza przypadkami losowymi, jak uszkodzenie systemu plików czy awaria karty pamięci w aparacie cyfrowym lub telefonie, Ashampoo Photo Recovery przydaje się również wtedy, gdy zawiedzie czynnik ludzki – np. w momencie przypadkowego usunięcia zdjęć, omyłkowego sformatowania pendrive'a lub karty pamięci zamontowanej w dowolnym urządzeniu (np. laptopie).

Opisywane narzędzie jest bardzo proste w użyciu i nie wymaga specjalistycznej wiedzy, a cała operacja odzyskiwania usuniętych lub uszkodzonych plików obrazów może zostać przeprowadzona zaledwie w kilku krokach. Dzięki temu Ashampoo Photo Recovery adresowane do wszystkich użytkowników chcących odzyskać utracone pliki obrazów.

Ashampoo Photo Recovery oferuje możliwość dostosowania zasad wyszukiwania do preferencji i potrzeb użytkownika. Przed rozpoczęciem odzyskiwania można wyszukać pliki filtrując je po rozdzielczości lub rozmiarze. Pozwala to na łatwiejsze zlokalizowanie utraconych danych i szybsze rozpoczęcie przywracania utraconych obrazów.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

prezentowanie wyników, prosty i przejrzysty interfejs, możliwość filtrowania wyszukiwania.
brak
ocena użytkownika
02.06.2016 20:12 • Recenzja do wersji 1.0.0

Program jakich wiele na rynku. Skuteczność całkiem dobra. Duży plus za prezentowanie wyników, prosty i przejrzysty interfejs oraz możliwość filtrowania wyszukiwania. Program jest prosty w obsłudze, instaluje się szybko i działa bez problemowo. Jak narazie brak widocznych minusów.