Ashampoo PowerUp 2009 za darmo dla naszych czytelników

Strona główna Aktualności

O autorze

Firma Ashampoo wydała bezpłatną wersję komercyjnego programu Ashampoo PowerUp 2009 specjalnie dla czytelników naszego vortalu.

Ashampoo PowerUp 2009 w wersji 3.22 to narzędzie do tuningowania i dostrajania systemu operacyjnego Windows oraz pakietu biurowego Office. Podstawą programu jest szereg wbudowanych profili pracy systemu, spośród których użytkownik wybiera ten z ustawieniami najbardziej odpowiednimi do jego zastosowań - np. gry, Internet, praca biurowa itp.. Specjalny moduł Profile Assistant pozwala zmienić także poszczególne ustawienia w ramach wybranego profilu. Risk Level Monitor pilnuje, czy aktualna konfiguracja nie zagraża stabilności i bezpieczeństwu systemu, a w razie problemów Rescue Center przywraca poprzednie ustawienia. Program posiada opcję aktualizacji przez Internet.

Rynkowa cena oprogramowania to w przeliczeniu około 150 złotych, ale nasi czytelnicy mogą korzystać z niego bezpłatnie. Wymagana jest jedynie e-mailowa rejestracja. Ponadto Ashampoo przygotowało specjalną zniżkę w wysokości 75% na uaktualnienie do nowszej wersji 3.23. Normalna cena uaktualnienia to znów około 150 złotych, zaś dla czytelników vortalu dobreprogramy obowiązuje promocyjna stawka: niecałe 40 złotych.

Ashampoo PowerUp 2009 3.22 można pobrać z naszego vortalu z działu PROGRAMY -> Narzędzia -> Narzędzia systemowe.

Przypominamy, że cały czas udostępniamy także bezterminowe i w pełni bezpłatne wersje: multimedialnych programów do nauki języka angielskiego Angielski At Once! i Angielski w pigułce, mapy NAVIGO - Cyfrowy Atlas Polski, programu do wystawiania faktur i obsługi magazynu +FM, narzędzia do nagrywania płyt CD/DVD Ashampoo Burning Studio, przeglądarki graficznej z możliwością edycji fotografii Photo Commander, programu do przygotowywania wizytówek i etykiet DesignPro, programu do czyszczenia dysku i rejestru systemowego Magical Optimizer, pakietu do optymalizacji działania systemu WinOptimizer oraz narzędzia do audytu oprogramowania PCinfo MagicEYE. Wszystkie programy zostały udostępnione przez producentów specjalnie dla Czytelników vortalu dobreprogramy.

© dobreprogramy