Ashampoo Privacy Protector Ashampoo Privacy Protector

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program

Ashampoo Privacy Protector jest specjalistycznym oprogramowaniem przeznaczonym dla tych użytkowników, którzy troszczą się o swoją prywatność - zarówno w sieci, jak i podczas typowej pracy na komputerze.

Program ten posiada kilka różnych opcji pozwalających zwiększyć bezpieczeństwo użytkownika. W przeglądarkach internetowych aplikacja pozwala na wyczyszczenie historii przeglądanych stron, cookies, pamięci podręcznej i uniemożliwiając osobom trzecim podgląd np. tego, czego szukaliśmy w sieci. Na komputerze lokalnym zaś mamy możliwość czyszczenia listy ostatnio otwieranych dokumentów oraz programów, bezpiecznego kasowania plików z dysku twardego z jednoczesnym nadpisaniem ich losowo wygenerowanymi danymi, przez co są one niemożliwe do odzyskania.

Na tym jednak nie kończą się możliwości Ashampoo Privacy Protector, który oferuje zabezpieczenie całej maszyny za pomocą pendrive'a USB, przez co praca bez podłączonego odpowiedniego urządzenia z zapisanym na nim hasłem będzie niemożliwa. Dzięki temu możemy po prostu wyjąć napęd USB i udać się w inne miejsce mając pewność, że nikt niepowołany nie zdoła sprawdzić zawartości naszego komputera.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 10 dni.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!