Ashampoo Snap 7 - kosmetyka i szereg usprawnień

Strona główna Aktualności

O autorze

Firma Ashampoo udostępniła właśnie nową wersję ciekawej aplikacji do tworzenia zrzutów ekranu i nagrywania sekwencji wideo - Ashampoo Snap 7. W związku z dzisiejszą premierą mamy dla Was do rozlosowania 10 licencji na pełną wersję aplikacji.

Narzędzie wyposażone zostało w szereg użytecznych funkcji, umożliwiających wygodne rejestrowanie w postaci plików graficznych lub wideo całej naszej aktywności na komputerze. Z jego pomocą przechwycimy pełną zawartość pulpitu, pojedyncze okna, zdefiniowane obszary, a nawet dowolne, nieregularne kształty. Nie zabrakło również bardziej specyficznych opcji, pozwalających tworzyć zrzuty ekranu co pewien czas, tworzyć zrzuty ekranu stron WWW czy też rozwijanych menu. Oprogramowanie wyposażone zostało również w prosty mechanizm zapisywania sekwencji wideo z obrazem pulpitu.

Możliwości Ashampoo Snap 7 obejmują dodatkowo całą paletę narzędzi do wygodnej obróbki stworzonych wcześniej screenshotów. Znajdziemy wśród nich funkcje, umożliwiające m.in. zakreślanie istotnych fragmentów, dodawanie do zrzutów ekranu tekstu, adnotacji i prostych kształtów oraz zamazywanie wybranych obszarów.

Konkurs!

Mamy dla Was do rozlosowania 10 subskrypcji aktywujących pełną wersję programu Ashampoo Snap 7. Co należy zrobić by wziąć udział w losowaniu? Wystarczy posiadać konto w serwisie i skomentować poniżej materiał z dopiskiem w treści komentarza "Zrzuty ekranu? Tylko z Ashampoo Snap!". Losowanie odbędzie się 23 grudnia, a wyłonione osoby znajdą klucze licencyjne w swoich profilach. Zachęcamy także wszystkich do polubienia oficjalnego profilu Ashampoo na Facebooku.

© dobreprogramy

Komentarze