Ashampoo Undeleter 1.0

Strona główna Windows Narzędzia Odzyskiwanie danych
Pobierz pr​ogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Ashampoo Undeleter to bardzo proste w obsłudze i szybkie narzędzie do odzyskiwania utraconych lub nieświadomie skasowanych danych, które specjalnie dla Czytelników portalu dobreprogramy zostało udostępnione przez producenta całkowicie bezpłatnie.

Program funkcjonalnie "okrojony" został do minimum, oferując użytkownikowi jednie proste narzędzie do odzyskiwania danych, nawet bez większej możliwości jego konfiguracji. Takie rozwiązanie ma jednak jedną znaczącą zaletę, a mianowicie pozwala łatwo i wygodnie przywracać utracone pliki nawet przez osoby, nie dysponujące żadną wiedzą na ten temat.

Pracę z Ashampoo Undeleter rozpoczynamy od wskazania dysku, na którym znajdowały się utracone dane i uruchomienia procesu wyszukiwania. Po jego zakończeniu znalezione dane prezentowane są w formie listy, na której informowani jesteśmy o rozmiarze i rozszerzeniu każdego z plików, a także statusie (stopniu nadpisania). Kolejnym krokiem jest już tylko wskazanie interesujących nas danych oraz wybranie lokalizacji, gdzie zostaną one zapisane po odzyskaniu.

Uwaga!

  • Aby uzyskać klucz licencyjny aktywujący program, należy dokonać bezpłatnej rejestracji na stronie producenta.
  • Kreator instalacji proponuje instalację dodatkowego paska narzędzi oraz podmianę strony startowej i domyślnej wyszukiwarki w przeglądarce internetowej. Odznaczenie odpowiednich opcji pozwala jednak uniknąć instalacji wspomnianych komponentów.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Osobiście uważam że pod prawie każdym względem jest SUPER
Żeby zobaczyć odzyskane pliki, trzeba zaczekać aż program przeskanuje cały nośnik
ocena użytkownika
09.09.2013 11:51 • Recenzja do wersji 1.0

Jestem fotografem, przez pomyłkę sformatowałem kartę pamięci ze zdjęciami z urodzin teściowej :-( , ściągnąłem niniejszy program i bez najmniejszego problemu odzyskałem wszystkie zdjęcia w wykonane w formacie ORF( olympusowskie RAW-y) SERDECZNIE POLECAM I POZDRAWIAM ! :-)