Ashampoo WinOptimizer Ashampoo WinOptimizer 2014 1.0.0

Strona główna Windows Narzędzia Pakiety narzędziowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Ashampoo WinOptimizer 2014 to bezpłatna wersja narzędzia do optymalizacji systemu operacyjnego Windows, przygotowana przez producenta dla Czytelników portalu dobreprogramy. W aplikacji znajdziemy mnóstwo wbudowanych narzędzi do oczyszczania dysku twardego, zwiększenia wydajności i przyśpieszenia pracy systemu, a także inne niemniej przydatne funkcje do zarządzania plikami i przeprowadzania analizy oraz testowania wydajności komputera.

Program umożliwia oczyszczenie i usunięcie zbędnych plików w całym systemie operacyjnym zaledwie jednym kliknięciem myszki. Oprócz tego posiada narzędzia do usuwania pozostałości po zainstalowanych aplikacjach, oczyszczania katalogu tymczasowego, raportów o błędach, pliki dziennika, zrzutów pamięci, a nawet ostatnio używane pliki. Optymalizuje i naprawia rejestr systemowy oraz defragmentuje poszczególne partycje na dysku twardym.

Usuwa pozostałości po przeglądarkach internetowych i pozwala na zarządzanie wszystkimi usługami systemowymi, aplikacjami uruchamianymi wraz ze startem systemu oraz aktywnymi procesami. Ponadto znajdziemy w nim wbudowaną funkcję Internet Tuner, która służy do optymalizacji połączenia internetowego. Ashampoo WinOptimizer posiada również wbudowane moduły do przeprowadzania dogłębnej analizy i wyświetlania najważniejszych informacji o zainstalowanym systemie i wszystkich podzespołach w komputerze. Poza tym oferuje możliwość przeprowadzenia dokładnego testu wydajnościowego, w którym sprawdzimy wydajność poszczególnych komponentów i samego systemu operacyjnego.

W jego zasobach nie mogło również zabraknąć narzędzi do definitywnego usuwania danych z dysku twardego, dzielenia plików na części lub łączenia ich w jedną całość, a także szyfrowania danych przy użyciu hasła. Ashampoo WinOptimizer został wyposażony też w narzędzia do modyfikowania systemu Windows, za pomocą których możemy zmienić ustawienia Eksploratora Windows, wyłączyć lub włączyć funkcje w panelu sterowania lub dokonać drobnych zmian w samym wyglądzie systemu.

Uwaga!

  • Aby uzyskać klucz licencyjny aktywujący program, należy dokonać bezpłatnej rejestracji na stronie producenta.
  • Istnieje nowsza wersja programu, którą można zakupić korzystając z przycisku "Kup pełną wersję" na górze strony lub bezpośrednio w programie.
  • Kreator instalacji proponuje użytkownikowi instalację dodatkowych składników. Nie są one wymagane do poprawnego działania programu i nie zalecamy ich instalacji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!