reklama

Ashampoo WinOptimizer 14 już dostępny. Rozdajemy licencje!

Strona główna Aktualności

O autorze

Hodowca maszyn wirtualnych i psów, poza tym stary linuksiarz, bonvivant i śmieszek. W 2012 roku napisał na DP o algorytmie haszowania Keccak i wciąż pamięta, jak on działa.

Windows to trudny do opanowania system, pełen ukrytych ustawień i opcji, tak jakby Microsoft bardzo chciał, by to jednak nie użytkownik miał nad nim pełną kontrolę. Nie dziwi więc nas popularność narzędzi firm trzecich, które pozwalają okiełznać „okienka”, zmusić je do optymalnej pracy, zgodnej z życzeniami użytkownika. A wśród tych narzędzi sporym uznaniem od lat cieszy się Ashampoo WinOptimizer. I właśnie licencje na najnowszą wersję tego niemieckiego kombajnu do optymalizacji mamy dla Was dzisiaj do rozdania.

Na pierwszy rzut oka w Ashampoo WinOptimizerze 14 widać nowy, uproszczony i bardziej przejrzysty interfejs użytkownika, ale to nie wszystko. Program w tym wydaniu przynosi liczne dodatkowe usprawnienia.

Przede wszystkim chodzi o prywatność. Nowy moduł kontroli prywatności dla Windowsa 10 potrafi poskromić telemetryczne zapędy tego systemu, poddać kontroli aktualizacje i uaktualnienia, czy udostępnianie Microsoftowi wrażliwych danych. Dodano też mechanizm automatycznego usuwania plików tymczasowych z przeglądarek (działający dla wielu użytkowników) i ulepszono moduł antyszpiegowski AntiSpy.

WinOptimizer 14 to także lepsza optymalizacja połączeń sieciowych w module Internet Tuner, dokładniejsza analiza systemu, skuteczniejsze wyszukiwanie zduplikowanych plików i sporo zmian w modułach porządkowania zawartości dysku. Nie zapomniano też o ulepszeniach w tuningowaniu rejestru. Dzięki temu programowi usuniemy też wiele błędów Windowsa jednym kliknięciem i dowiemy się o problemach, które mogłyby zakłócić pracę systemu w przyszłości.

Licencja na Ashampoo WinOptimizera 14 kosztuje 169,99 zł (aktualizacja dla użytkowników starszych wersji to 67,98 zł). Program można testować za darmo do 40 dni po rejestracji z użyciem ważnego adresu e-mail. Testową wersję programu możecie pobrać z naszej bazy oprogramowania.

Licencje do zdobycia!

I teraz najważniejsze. Mamy dla Was 25 licencji na najnowszą wersję WinOptimizera. Pierwszych dwudziestu pięciu zalogowanych użytkowników naszego portalu, którzy w komentarzach pod tym newsem z sensem napiszą, dlaczego takie narzędzie jest im niezbędne, otrzymają jednostanowiskową licencję całkiem za darmo. Czekamy na Wasze sensowne komentarze.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama