reklama

Ashampoo WinOptimizer 15 ulepsza systemy Microsoftu. Zgarnij licencję!

Strona główna Aktualności

O autorze

Hodowca maszyn wirtualnych i psów, poza tym stary linuksiarz, bonvivant i śmieszek. W 2012 roku napisał na DP o algorytmie haszowania Keccak i wciąż pamięta, jak on działa.

Wyniki konkursu

Jednostanowiskowe licencje na Ashampoo WinOptimizer 15 trafiają do Czytelników:

Canaris1978, Tomi915, rradek1, Thief1523, tylkomoto, cmelak, osscar3, Pirr, adamk1985, _kuba0220_, Apofis, Legia1990, GCx1, Meszuge, estlin, pulka, PiotrN72, fallengel, wiesios1, Scypion

Wszystkim dziękujemy za udział, zwycięzcom gratulujemy :).

Znów możemy Wam pomóc w zoptymalizowaniu Windowsa. Zestaw narzędzi Ashampoo WinOptimizer 15 zawiera dziś już ponad 30 modułów, które pozwolą z systemów Microsoftu wycisnąć znacznie więcej, niż wycisnąć potrafi sam producent. Obecnie licencję na ten ceniony przez naszych Czytelników program można kupić w naszym sklepie za niecałe 85 złotych, ale jeśli nie chcecie płacić, możecie otrzymać ją za darmo – wystarczy wziąć udział w naszym mini-konkursie.

Pod przeprojektowanym pod kątem zwiększenia ergonomii interfejsem programu kryją się zoptymalizowane, przepisane na nowo najpopularniejsze moduły, działające teraz nawet kilkanaście razy szybciej – a w wypadku modułu czyszczenia dysków nawet 50 razy szybciej. Ten poziom optymalizacji docenią przede wszystkim użytkownicy starszych komputerów, którzy teraz dzięki Ashampoo WinOptimizerowi 15 mogą doprowadzić Windows do porządku, nie poświęcając na to całego dnia.

Producent zachwala wprowadzone w tej wersji ulepszenia dotyczące prywatności, potrzebne przede wszystkim użytkownikom Windowsa 10. Nie tylko możemy usunąć pliki tymczasowe z dysku, ale także dane przechowywane w pamięci i historię przeglądania. Można też wygodnie zarządzać tym, co Windows chciałoby wysłać na serwery Microsoftu – kilkoma kliknięciami możemy zablokować telemetrię, wysyłanie haseł, dokumentów czy zdjęć. Możemy też zapanować nad uprawnieniami aplikacji w dostępie do danych przechowywanych w systemie, wydarzeń w kalendarzu i wiadomości w inboksie.

Program przyda się także graczom, chcącym poświęcić całą moc obliczeniową komputera na odpaloną obecnie grę. Moduł Game-Booster wyłączy niepotrzebne aplikacje i usługi w tle, a Live Tuner zmodyfikuje priorytety systemowych usług pod kątem grania. Gdy zakończymy grę, moduły WinOptimizera 15 przywrócą wcześniejszą konfigurację.

Dużym plusem pakietu jest sprawnie działający system analizy stanu i integralności systemu, który pozwala wychwycić problemy zanim dadzą się one we znaki (np. nadmierna fragmentacja systemu plików czy rejestru czy niewielka ilość miejsca na dysku). Użytkownicy dysków SSD docenią zaś Kreatora SSD, który pozwoli zoptymalizować system pod kątem pracy na tym typie pamięci masowej.

Konkurs

Za poprawę wydajności komputera i lepszą ochronę prywatności, producent chce obecnie 169,99 zł (nowa licencja), uaktualnienie kosztuje 42,48 zł. Po pobraniu wersji testowej z naszego katalogu oprogramowania, w naszym sklepie kupicie licencję za 84,98 zł. Możecie też spróbować szczęścia w konkursie. Warunki są proste: opiszcie w komentarzu pod tym tekstem swoje doświadczenia z najbardziej niezoptymalizowanym Windowsem, jaki się Wam kiedykolwiek trafił.

Najciekawsze komentarze zalogowanych Czytelników nagrodzimy licencjami na Ashampoo WinOptimizera15 – mamy ich dwadzieścia do rozdania. Termin komentowania upływa jutro (18 maja) w południe.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić