Ashampoo WinOptimizer 5.11 za darmo dla naszych czytelników

Strona główna Aktualności

O autorze

Firma Ashampoo wydała bezpłatną wersję komercyjnego programu Ashampoo WinOptimizer 5.11 specjalnie dla czytelników naszego vortalu.

Ashampoo WinOptimizer to pakiet narzędzi do optymalizacji systemu Windows. Główne okno aplikacji podzielone jest na sześć kategorii, w których znajdują się odpowiednie narzędzie do czyszczenia, tuningowania, podkręcania systemu i zarządzania plikami na dysku, a także zmiany ustawień zabezpieczeń i diagnostyki. Wśród nich znaleźć można moduł do optymalizacji dysku, czyszczenia rejestru, defragmentacji dysku twardego, testowania wydajności komputera, zmiany ikon w systemie, kasowania permentalnego plików, dzielenia i łączenia plików, optymalizacji Internetu, zarządzania aplikacji w auto-starcie systemu, szyfrowania i deszyfrowania plików i znacznie więcej. Samych opcji pozwalających na podkręcanie ustawień systemowych oferowanych przez Ashampoo WinOptimizer jest ponad 450. Dodatkowo program oferuje tzw. funkcję One-Click-Optymizer optymalizującą cały system za pomocą jednego kliknięcia myszki.

Rynkowa cena programu to ponad 150 złotych, ale dla naszych czytelników producent oferuje go za darmo - wystarczy zarejestrować się w trakcie instalacji. Dodatkowo Ashampoo przygotowało specjalną ofertę na zakup uaktualnienia do nowszej wersji 6.0 - czytelników dobrychprogramów obowiązuje zniżka w wysokości 75%, a więc cena wynosi niecałe 40 złotych.

Ashampoo WinOptimizer 5.11 można pobrać z naszego vortalu z działu PROGRAMY -> Narzędzia -> Pakiety narzędziowe.

Przypominamy, że cały czas udostępniamy także bezterminowe i w pełni bezpłatne wersje: multimedialnych programów do nauki języka angielskiego Angielski At Once! i Angielski w pigułce, mapy NAVIGO - Cyfrowy Atlas Polski, programu do wystawiania faktur i obsługi magazynu +FM, narzędzia do nagrywania płyt CD/DVD Ashampoo Burning Studio, przeglądarki graficznej z możliwością edycji fotografii Photo Commander, programu do przygotowywania wizytówek i etykiet DesignPro, programu do czyszczenia dysku i rejestru systemowego Magical Optimizer, narzędzia do tuningowania ustawień systemu i aplikacji PowerUp oraz narzędzia do audytu oprogramowania PCinfo MagicEYE. Wszystkie programy zostały udostępnione przez producentów specjalnie dla Czytelników vortalu dobreprogramy.

© dobreprogramy