Ashampoo ZIP 2017 Ashampoo ZIP 2017 2.00.42

Strona główna Windows Akcesoria Kompresory plików
Pobierz​ program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Ashampoo ZIP 2017 to specjalna, bezpłatna wersja programu do kompresji i dekompresji archiwów w najpopularniejszych formatach przygotowania przez producenta dla naszych Czytelników.

Twórcy Ashampoo ZIP 2017 zadbali o implementację zaawansowanego silnika ZIP, który oferuje bardzo szybką pracę w zakresie przetwarzania wielordzeniowego. Dzięki temu przeprowadzanie kolejnych operacji związanych z kompresowaniem i wyodrębnianiem plików przebiega szybko i bezproblemowo.

Ashampoo ZIP 2017 oferuje także dostęp do innych funkcji, pozwalając użytkownikom na tworzenie samorozpakowujących się archiwów, wyodrębnianie pojedyncznych plików, jak również naprawianie uszkodzonych paczek z danymi. Dotyczy to oczywiście wszystkich ponad 60 obsługiwanych formatów, wśród których znajdziemy przede wszystkim: zip, rar, cb7, tar, arc, lha, tgz, iso, bin, gz, lzma, deb, xar, mbr, oraz xpi.

Na uwagę zasługuje także pełna integracja z Eksploratorem Windows oraz wsparcie kluczowych serwisów pozwalających na przechowywanie danych "w chmurze". Mowa tu o takich usługach, jak Dropbox, Google Drive, OneDrive, Amazon S2, Azure i wielu innych. Co istotne, w tym przypadku Ashampoo ZIP 2017 nie wymaga instalowania dodatkowych programów.

Uwaga!

  • Aby aktywować pełną wersję programu, należy dokonać bezpłatnej rejestracji podczas pierwszego uruchomienia programu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!