Ashampoo ZIP Free Ashampoo ZIP Free 1.0.5

Strona główna Windows Akcesoria Kompresory plików
Pobierz prog​ram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Ashampoo ZIP Free to uproszczona i darmowa edycja aplikacji przeznaczonej do kompresji i dekompresji plików w systemie Windows, obsługująca ponad 30 najpopularniejszych formatów archiwów (ZIP, 7-ZIP, CAB, TAR, RAR, ZIPX, ARJ, ARC, ACE, MSI, DMG, LZMA, LZH i wielu innych).

Program poza podstawowymi funkcjami obsługi archiwów (tworzenie i wypakowywanie zawartości) wyposażony został w narzędzia pozwalające tworzyć samorozpakowujące się się archiwa SFX (.exe), naprawiać uszkodzone pliki ZIP, a także stosować zapis wielowoluminowy (podział archiwów na mniejsze części). Ashampoo ZIP Free integruje się z powłoką systemową, a zastosowany interfejs graficzny nawiązuje do Modern UI i może być wygodnie obsługiwany na urządzeniach dotykowych.

Dla bardziej wymagających użytkowników producent udostępnia wersję komercyjną Ashampoo ZIP Pro. Program ten poza funkcjami edycji bezpłatnej oferuje możliwość szyfrowania danych, tworzenia wirtualnych napędów, konwersji archiwów itp.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Łatwa obsługa
Pada przy dużych plikach
ocena użytkownika
08.10.2017 23:32 • Recenzja do wersji 1.0.5

Na początku bardzo mi się spodobał ale niestety wyklucza go w używaniu jeden solidny problem. Nie ma szans rozpakować pliku 1.5GB z czym np 7zip radzi sobie z 30 sekund.