Ashampoo wydaje Burning Studio 9

Strona główna Aktualności

O autorze

Ashampoo wydało nową wersję narzędzia do nagrywania płyt Ashampoo Burning Studio oznaczoną numerem 9.

Ashampoo Burning Studio 9 to niewielka aplikacja przeznaczona do nagrywania wielu rodzajów płyt CD/DVD/Blu-ray. Program posiada takie funkcje jak nagrywanie, tworzenie i edycja obrazów ISO, BIN i ASHDISK, kasowanie nośników wielokrotnego zapisu (CD-RW, DVD-RW), kopiowanie rożnych rodzajów płyt, tworzenie filmów (VideoCD, Video DVD, Video VCD/SVCD), płyt muzycznych (Audio CD, MP3, WMV). Ashampoo Burning Studio oferuje dodatkowo opcję tworzenia i przywracania kopii bezpieczeństwa danych znajdujących się na dysku twardym z możliwością ich szyfrowania i kompresowania. Obsługa programu jest bardzo prosta i ogranicza się w większości do wskazania danych (pliki, foldery), które mają zostać nagrane na napęd przenośny. Program oferuje dodatkowo funkcję rippowania płyt muzycznych do formatu MP3.

Najważniejszą nowością w wersji 9 jest nowy edytor i odtwarzacz filmów. Możliwe jest także tworzenie płyt MP3/WMA z list odtwarzania zawierających dowolne formaty. Przeprojektowano też sporo okien dialogowych tak, by były bardziej czytelne, a program oferuje zmienialne skórki. Równocześnie dodano sporo nowych nagrywarek do listy obsługiwanych urzadzeń, poza tym program automatycznie wykrywa teraz konflikty z innymi aplikacjami i przechowuje niektóre ustawienia razem z plikiem projektu.

Wersja testowa Ashampoo Burning Studio 9.03 pozwala na przetestowanie pełnej funkcjonalności programu przez 10 dni lub, po bezpłatnej rejestracji na stronie producenta, przez 30 dni. Program można pobrać z naszego vortalu z działu PROGRAMY -> Multimedia -> Nagrywanie płyt CD/DVD.

Przypominamy, że przez cały czas w naszym vortalu dostępna jest do pobrania przygotowana specjalnie dla naszych czytelników bezpłatna, starsza wersja Ashampoo Burning Studio 2009 8.03.

© dobreprogramy