r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Asphalt 8: Airborne

Strona główna Android Gry Wyścigi

Asphalt 8: Airborne najlepiej opisać słowami: więcej, lepiej, szybciej, ładniej. Autorzy poprawili i rozbudowali prawie każdy element poprzedniej części dodając do niej kilka nowych, widowiskowych zagrywek.

Galeria programu

Główna z nich skupia się wokół powietrznych akrobacji. Trasy pełne są miejsc pozwalających pojazdom wzbijać się i szybować w powietrzu , kręcić beczki i wykonywać inne nienaturalne, aczkolwiek widowiskowe akrobacje.

Zdecydowana większość samochodów jak i samych tras została przygotowana na nowo. Owszem, co jakiś czas fragmenty torów wyglądają znajomo, ale to nie częste wrażenie. Każda trasa posiada 2 warianty, a do tego sporą ilość dróg alternatywnych, a także ukrytych skrótów.

Ścigać możemy się w kilku trybach, również w multiplayer. Niestety w tej fazie rozgrywki znacznie podniesiono poziom mikropłatności. Ukończenie całej kampanii (sezonów), bez sięgania po dodatkowe środki jest prawie niemożliwe. Oczywiście nadal możemy bawić się na wcześniejszych trasach oraz w pozostałych trybach, ale oddech mikropłatności będziemy czuli o wiele częściej niż w części 7.

Oprawa graficzna zasługuje na duże uznanie, bowiem na pełnych detalach jest to jedna z lepiej wyglądając gier na Androida. Jeszcze większe wrażenie robi bogata i zróżnicowana oprawa audio. Takie połączenie sprawia, że człowiek czasem chciałby zapomnieć o wyścigu i skupić się na przyjemnościach płynących z jazdy po pięknych trasach przy akompaniamencie świetnej muzyki i dźwięków.

Asphalt 8: Airborne dostępny jest za darmo, a dla fanów wyścigów powinien stanowić pozycję obowiązkową. Być może nie każdemu przypadnie do gustu ich arcadowy charakter, ale za to trudno odmówić autorom konsekwencji w rozwoju serii ;-).

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Asphalt 8: Airborne oraz Ustawka (PC!) na weekend

28
ROZRYWKA 15.08.2015 | Rafał Szramowiat

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy tym razem aż 2 pozycje - Asphalt 8: Airborne – widowiskowe wyścigi w świetnej oprawie audiowizualnej oraz Ustawkę - rodzimą karciankę z klimatem osadzoną w scenerii blokowisk, która przedstawia walki kiboli i innych chuliganów. Ustawka jest co prawda grą polecaną przez nas kilka tygodni temu lecz jedynie w wersji mobilnej, dziś prezentujemy ją na komputery PC z systemem Windows! Tymczasem Asphalt 8: Airborne przeznaczony jest na urządzenia mobilne z systemem Android, iOS oraz Windows Phone. Asphalt 8: Airborne najlepiej opisać…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Zero Ghost   16 #3 16.12.2016 20:59

Mam sentyment do tej serii :) .

  #2 26.05.2016 00:17

licznik wskazuje 14dni w jakieś dwa lata. Wystarczy. Kiedyś to była naprawdę przyjemna gra - dzisiaj kolejny pay to play. Z łezką w oku żegnam niegdyś dobrą grę.

ivellios   10 #1 15.08.2015 17:57

Czy da się w tej grze swobodnie przemierzać wirtualny świat, czy dostępne są jedynie wyścigi?

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.