r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Assassin's Creed IV: Black Flag przynajmniej na 15 godzin, 30 minut zajmie przemierzenie mapy

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Ubisoft nie ukrywał, że Assassin's Creed IV: Black Flag to najbardziej ambitna i rozległa produkcja w ramach popularnej serii, ale nie podano do tej pory konkretnych danych, mających to potwierdzić. Główny producent tytułu Ashraf Ismail zdradził jednak wreszcie, że zgłębienie wątku fabularnego powinno zająć tutaj minimum 15 godzin, zaś gdyby ktoś chciał się przedrzeć na pokładzie swojego statku z jednego końca wirtualnego świata na drugi to posiedzi przed konsolą lub PC tak z około pół godziny.

Trudno jest producentom mówić o rozległości terenu chociażby w milach, bo spora część scenerii to rozległe morza, w których niemniej też można się zanurzyć w poszukiwaniu skarbów. Poruszanie się po mapie usprawni opcja natychmiastowego przeskoku w miejsca wcześniej zsynchronizowane. Twórcy podkreślają, że cała para zespołu idzie w doszlifowanie projektu, dlatego też tym razem odpuszczono sobie robienie gier pobocznych, takich jak Assassin's Creed: Liberation na PlayStation Vita, wydane równocześnie z Assassin's Creed III. W czwórce kontynuowane będą jednak wątki z przenośnej odsłony, bo na konsolach PlayStation dostaniemy przecież ponad godzinę dodatkowej zawatości z Aveline, główną bohaterką Liberation, w roli głównej.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.