Assassin's Creed Pirates

Strona główna Windows Gry Akcja i strzelanki
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Assassin’s Creed Pirates to poboczna gra z serii Assassin’s Creed. W żadnym wypadku nie należy jej porównywać z Assassin’s Creed Origins czy innymi tytułami wydanymi z myślą o PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4, bo Assassin’s Creed Pirates zostało przeniesione na komputery ze smartfonów i tabletów.

Wcielamy się w postać młodego i ambitnego kapitana. Alonzo Batilla wyruszy na poszukiwania legendarnego skarbu pirata Oliviera Levasseura (La Buse) zlokalizowanego gdzieś na Karaibach. W trakcie swojej podróży weźmie udział w konflikcie między asasynami i templariuszami, spotykając na drodze najbardziej znanych piratów, w tym Sama Bellamy’ego, Czarnobrodego oraz Bena Hornigolda. Assassin’s Creed Pirates zawiera ponad 50 misji historycznych oraz zadań pobocznych, 100 skarbów do odnalezienia i wiele innych atrakcji.

Assassin’s Creed Pirates powinno spodobać się fanom bitew morskich znanych chociażby z Assassin’s Creed IV: Black Flag czy Assassin’s Creed Rogue, bo to na nich skupia się rozgrywka. Na Morzu Karaibskim skorzystamy z różnych typów broni, niszcząc wrogie statki i przejmując rozmaite skarby. Początkowo nasza łódź będzie kiepskiej jakości, ale z czasem odblokujemy coraz lepsze statki, które zmodernizujemy. Zajmiemy się rekrutowaniem członków załogi i odblokowywaniem nowych technik pirackich.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!