reklama

Assassin's Creed w kinach w sierpniu 2015 roku. Powstanie też film na bazie Temple Run?

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Kiedy 6 lat temu na rynku zadebiutowała pierwsza część Assassin's Creed, marka aż prosiła się o przeniesienie jej na srebrny ekran. Firma Ubisoft od dawna chwaliła się, że chce na poważnie zająć się między innymi produkcją filmów, ale czas mijał, a efektów jej starań nie było coś widać. Wreszcie jednak są konkrety. Premierę przygód zdolnego Michaela Fassbendera, wcielającego się w niezapomnianego Altaira, ustalono w USA na 7 sierpnia 2015 roku. Możliwe, że wkrótce potem dostaniemy film na bazie Temple Run.

Tak, filmowców zainteresował przenośny hit w dwóch częściach, w którym zabawa opiera się na biegnięciu przed siebie i zbieraniu świecidełek. Negocjacji praw do marki podjęło się Warner Bros., producentami mieliby zostać David Heyman, odpowiedzialny za sukces Harrych Potterów (czy tegorocznej Grawitacji), z doglądającą projektu dla wytwórni Lynn Harris. Wstępny zarys historii mówi o dzielnym poszukiwaczu przygód, który ścigany jest przez demoniczne siły, bo przywłaszczył sobie pewien artefakt...

© dobreprogramy

Komentarze

reklama