r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

At Work 3.1.1

Strona główna Android Biuro i firma Inne programy biurowe

At Work to aplikacja na urządzenia z Androidem, która pozwala precyzyjnie mierzyć, ile czasu każdego dnia spędzamy w pracy.

Program oparty jest na bardzo prostym pomyśle. Uruchamiamy go po przyjściu do pracy, włączamy opcję mierzenia czasu, ponownie włączamy aplikację, gdy opuszczamy biuro i zaznaczamy, że na dziś koniec pracy. I to w zasadzie wszystko. Narzędzie wykonuje swoją pracę w tle, nie odrywając użytkownika od innych zadań.

W aplikacji mamy dostęp do wygodnego kalendarza, na którym można sprawdzić dodawane przez nas codziennie wpisy, z dostępem do filtrowania tygodniowego lub miesięcznego. Dla tych, którzy lubią analizować wykresy, twórcy programu przewidzieli możliwość sprawdzenia dzięki wykresom słupkowym informacji o czasie, który poświęcamy na pracę. Dane można też wyeksportować do pliku Excela.

Program zawiera też przydatne funkcje dla osób, które są zabiegane i nie mają czasu myśleć w pracy o czymś innym niż właśnie praca (tutaj się uśmiechamy). Pierwsza z nich to możliwość zdefiniowania firmowej sieci WiFi, a gdy program wykryje, że jesteśmy do niej podłączeni, automatycznie zacznie zliczać czas spędzony w biurze. Druga zaś to obsługa zegarków z systemem Android Wear, dzięki czemu pomiar czasu w pracy możemy uruchomić bezpośrednio z naszego nadgarstka. Wszystko podano w gustownej czerni, kojarzącej się z powagą i biznesem.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.