Atari800Win PLus Atari800Win PLus 4.1

Strona główna Windows Emulatory Komputery 8-bit
Pobierz pro​gram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Atari800Win PLus to darmowy emulator, dzięki któremu na komputerze z systemem operacyjnym Windows uruchomimy gry komputerowe stworzone z myślą o Atari. To bezpłatne narzędzie może okazać się nie lada gratką dla fanów elektronicznej rozrywki w klasycznym wydaniu.

Po pobraniu i zainstalowaniu programu Atari800Win PLus trzeba również zadbać o obecność plików ROM (zawierają one informacje o danych oprogramowania komputerów Atari i są niezbędne do uruchomienia opisywanego narzędzia), które należy pobrać z oficjalnej strony producenta i umieścić w folderze o tej samej nazwie.

Atari800Win PLus zawiera liczne opcje w zakresie konfigurowania aplikacji, dzięki czemu użytkownik może dostosować jej działanie do własnych preferencji, określając typ emulowanego sprzętu, wielkość pamięci, a także wiele innych, także bardziej zaawansowanych opcji. Wśród nich bardzo istotna okazuje się SIO Patch, która skraca czas ładowania aplikacji.

Sterowanie w grach emulowanych za pomocą Atari800Win PLus może odbywać się przy wykorzystaniu klawiatury numerycznej imitującej działanie joysticka lub myszy, która zastąpi rozmaite kontrolery i urządzenia znane doskonale z Atari.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!