Atlantis Word Processor 3.2.7.1

Strona główna Windows Biuro Edytory tekstów
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Atlantis Word Processor to rozbudowany edytor tekstu stanowiący alternatywę dla Microsoft Word, który oferuje możliwość pisania artykułów, książek, listów, raportów czy jakichkolwiek innych dokumentów.

Liczne opcje edycji zawarte w Atlantis Word Processor zapewniają użytkownikowi mnóstwo swobody. Może on zmieniać kolor i rozmiar czcionki, pogrubiać wybrane fragmenty tekstu, podkreślać je czy też pisać kursywą. Opcja sprawdzania pisowni jest szczególnie przydatna w sytuacji, gdy chcemy wykluczyć ewentualne pomyłki; warto także skorzystać z funkcji autokorekty odpowiedzialnej za modyfikacje błędnie napisanych wyrazów. W związku z powyższym narzędzie idealnie nadaje się nie tylko do osób piszących teksty, ale i użytkowników zajmujących się na przykład korektą.

Atlantis Word Processor oddaje do dyspozycji interfejs, który można dowolnie modyfikować. Sami decydujemy o tym, jakie elementy menu, paski narzędzi czy skróty mają być wyświetlane w głównym oknie programu. Istnieje także opcja wyboru najczęściej używanych czcionek, które będą wyświetlane na górze listy poszczególnych fontów, a także wiele innych funkcji ułatwiających codzienną pracę.

Narzędzie obsługuje bardzo popularne formaty, takie jak: RTF, MS Word DOC 6.0/95/97/2000/XP/2003, DOCX i ODT. Poza tym umożliwia importowanie grafik zapisanych jako BMP, EMF, WMF, JPG, GIF, PNG, PCX, TGA, TIF oraz PCD. W razie potrzeby Atlantis Word Processor oferuje dostęp do funkcji konwertowania plików w trybie wsadowym, dzięki czemu łatwo i szybko zmienimy format posiadanych dokumentów.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
przemor25   14 #4 26.08.2018 19:54

To już lepsze jest darmowe LibreOffice :D

Bogdan_G   19 #3 30.04.2018 11:35

@Toscior: Ano - mam licencje na atlantis word - z giveaway w lutym. Ale tą "darmochę" sprawdziłem. Zgłosiłem. Minął miesiąc. A tam takie hocki na DP ;P

  #2 30.04.2018 00:13

@Bogdan_G: Zgadza się, rejestracja $35.

Bogdan_G   19 #1 29.03.2018 17:15

Jakbym nie wiedział, że to płatny program, tobym uwierzył, że na DP jest darmowy. Po uruchomieniu darmochy, podczas zamknięcia wyskakuje bydle co: http://prntscr.com/iy31lr