r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Auctioneer 1.3.0

Strona główna Android Gry Zręcznościowe

Auctioneer to prosta i wciągająca produkcja mobilna, która sprawdza nie tylko nasz refleks, ale również spostrzegawczość. Dodatkowo powinna zadowolić miłośników gier w stylu retro.

Galeria programu

Nazwa gry nie pozostawia wątpliwości co będzie głównym elementem rozgrywki. Podczas aukcji nasze zadanie polega na wskazaniu jak największej kwoty z przedstawionych na ekranie. Oczywiście kwot jest sporo, część z nich różni się minimalnie, a my na odpowiedź mamy ograniczoną ilość czasu.

To właśnie presja czasu jest najczęstszą przyczyna błędnej odpowiedzi. Im dłużej uda nam się grać bez popełnienia błędu tym większa czeka nas nagroda w podsumowaniu. Za zdobyte środki możemy odblokować inne plansze i przedmioty do licytowania.

Zabawie klimatu dodaje dobrze przemyślana i przygotowana oprawa w stylu retro. Auctioneer możemy pobrać za darmo, gra co pewien czas będzie wyświetlała pełnoekranowe reklamy.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.