Audacious 3.10

Strona główna Windows Multimedia Odtwarzacze plików audio i wideo
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Audacious to bezpłatny (open source) odtwarzacz multimedialny, dzięki któremu będziemy mogli posłuchać muzyki z Internetu lub też utworów znajdujących się na płycie kompaktowej.

Program jest potomkiem zaawansowanego odtwarzacza multimedialnego XMMS, który charakteryzuje się prostotą użytkowania i w znikomym stopniu zużywa zasoby komputera, więc nie wpływa na jego wydajność. Na uwagę zasługuje także nieskomplikowany, ale mimo to nowoczesny interfejs programu, którego wygląd można dostosować do własnych upodobań instalując jedną z wielu dostępnych skórek. Dostępna jest także opcja modyfikowania jakości dźwięku za pomocą wbudowanego korektora i efektów LADSPA.

Audacious wykorzystuje technikę "przeciągnij i upuść", pozwalając umieszczać na liście odtwarzania zarówno pojedyncze utwory, jak i całe foldery plików. Zaawansowana wyszukiwarka umożliwia szybkie odnalezienie określonych zespołów i wykonawców, a także poszczególnych albumów znajdujących się w bibliotece użytkownika.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
przemox   9 #7 09.08.2018 12:27

@MarekVite (niezalogowany): Twoja informacja miałaby być może jakiś sens, gdybyś napisał, o jakie "byki" chodzi.

  #6 10.10.2017 06:14

@Anonim (niezalogowany): programik posiada BYKI ! -)

  #5 21.01.2017 11:29

Jadę na Winampie 2.5. Używam też Aimpa 3, czasem też Foobara2000. Zainstalowałem to coś - niby OK, dużo obsługiwanych formatów itd. Odpalam Audaciousa, krótka konfiguracja, no i leci muza, leci. Nagle muzyka na chwilę się przycięła. Może mam dla niego za słabego kompa? - nie wiem, nie wnikam. W każdym razie program wyleciał z dysku.

  #4 24.09.2016 17:15

Jak pracowałem na linuxie to zawsze jedna z pierwszych instalacji , jak dla mnie najlepszy - taki foobar windowsowy

rytwinskim   8 #3 30.03.2016 15:21

Bardzo dobry program , spełnia swoją funkcje w 100% a ponadto nie wymaga instalacji , świetnie działa pod Win 10, godny polecenia dla wszystkich amatorów muzyki.

przemox   9 #2 02.02.2016 12:59

Nie wiem, jak Windowsie, ale na Ubuntu ten program to rewelacja - szybki i niezawodny odtwarzacz. Interfejs nie zabija, ale interfejsem się nie słucha. :)
A tak swoją drogą można by dodać informację, że dostępny jest także (by nie powiedzieć zwłaszcza) na Linuksa.

Autor edytował komentarz.
  #1 02.02.2016 11:33

Zdecydowanie najllepszy grajek w sieci. Zwłaszcza z Qt interface.