Audacious Audacious 4.0.5

Strona główna Windows Multimedia Odtwarzacze plików audio i wideo
Po​bierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Audacious to bezpłatny (open source) odtwarzacz multimedialny, dzięki któremu będziemy mogli posłuchać muzyki z Internetu lub też utworów znajdujących się na płycie kompaktowej.

Program jest potomkiem zaawansowanego odtwarzacza multimedialnego XMMS, który charakteryzuje się prostotą użytkowania i w znikomym stopniu zużywa zasoby komputera, więc nie wpływa na jego wydajność. Na uwagę zasługuje także nieskomplikowany, ale mimo to nowoczesny interfejs programu, którego wygląd można dostosować do własnych upodobań instalując jedną z wielu dostępnych skórek. Dostępna jest także opcja modyfikowania jakości dźwięku za pomocą wbudowanego korektora i efektów LADSPA.

Audacious wykorzystuje technikę "przeciągnij i upuść", pozwalając umieszczać na liście odtwarzania zarówno pojedyncze utwory, jak i całe foldery plików. Zaawansowana wyszukiwarka umożliwia szybkie odnalezienie określonych zespołów i wykonawców, a także poszczególnych albumów znajdujących się w bibliotece użytkownika.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!