r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

AudibleReader 1.0.5.0

Strona główna Windows Phone Akcesoria

AudibleReader to przydatne narzędzie dla tych wszystkich, którzy nie zawsze mają czas i możliwości by czytać dokumenty, książki i inne treści zapisane w plikach PDF. Aplikacja wykorzystując wbudowany w Windows Phone syntezator mowy przeczyta je dla nas.

Galeria programu

Program można aktywować wybierając dowolny plik PDF, bądź też importując go z poziomu aplikacji. Wspierane są lokalne dane oraz integracja z OneDrive. Dzięki wsparciu dla Windows Phone 8.1 w tej pierwszej kategorii znajdują się wszystkie aplikacje, wykorzystujące nowe api dzielenia się treścią. Główne menu AudibleReader przeładowano treściami. Znajdziemy tam skrót do pomocy, informacji o programie, zgłaszania błędów, polubienia itp. Wszystkie te opcje można było ukryć w oddzielnej kategorii informacje. Interfejs nie jest mocną stroną programu.

Poza wspomnianym już wsparciem dla syntezatora mowy, dokumenty możemy czytać w tradycyjny sposób. W ustawieniach znajdziemy możliwość zmiany wielkości czcionki jak i tła, ręcznie wymusimy inny język niż systemowy czy też zwiększymy prędkość czytania. Niestety Windows Phone nie pozwala na słuchanie syntezatora po opuszczeniu aplikacji. Aplikacja dostępna jest za darmo.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.