r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Audio Evolution 5.3.12

Strona główna Windows Multimedia Tworzenie i edycja muzyki
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Audio Evolution to łatwe w obsłudze narzędzie do nagrywania i edytowania wielościeżkowego audio i MIDI.

Galeria programu

Program oferuje dostęp do kluczowych opcji wykorzystywanych na co dzień przez profesjonalistów, dzięki czemu nie znajdziemy w nich funkcji używanych sporadycznie w trakcie pracy nad tworzeniem nowych utworów muzycznych. Ma to również wpływ na niższą cenę Audio Evolution, która z pewnością okaże się dużym atutem dla wielu użytkowników, szukających aplikacji do nagrywania audio i MIDI.

Audio Evolution zawiera opcję zapisywania dźwięku wielokanałowego, miksowania, bezpiecznego edytowania plików, wprowadzania efektów w czasie rzeczywistym, korzystania z wirtualnych instrumentów muzycznych, niezliczonej liczby utworów, automatyzowania wykonywanych operacji i pozwala na zdalną kontrolę aplikacji oraz ponawianie i cofanie wszystkich działań w trakcie pracy nad projektem.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.