r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

AudioGrail 7.9.3.212

Strona główna Windows Multimedia Katalogowanie zasobów multimedialnych
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

AudioGrail to program do zarządzania plikami muzycznymi w formatach MP3, OGG, MPC, APE, AAC, FLAC oraz WavPack. Aplikacja wspomaga katalogowanie, edycję tagów ID3, wyszukiwanie duplikatów, testowanie jakości nagrań, ujednolicanie nazw plików oraz wiele innych aspektów związanych z utworami.

Galeria programu

Narzędzie może okazać się pomocne głównie podczas uzupełniania brakujących informacji o utworach. Wystarczy wskazać pliki, które chcemy przeanalizować, a program będzie w stanie automatycznie odszukać dane o ich wykonawcach i albumach, w tym także pobrać okładki i samodzielnie przypisać pobrane informacje do plików. Alternatywnie skorzystać można z kreatora, który pomaga edytować tagi ręcznie, dając dostęp do łatwego przełączania się pomiędzy kolejnymi utworami z katalogu.

W programie dostępne jest również tworzenie list odtwarzania oraz automatyczne wyszukiwanie duplikatów w bibliotece muzycznej. Wybrane piosenki można również bezpośrednio z aplikacji nagrać na płycie. Większość działań wykonywanych w programie można jednocześnie stosować do wielu utworów, oszczędzając dzięki grupowej edycji wiele czasu.

Uwaga!

Darmowa, testowa wersja programu pozwala na jednoczesną obsługę maksymalnie 30 plików audio.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.