r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

AudioPocket (Alpha) 3.1

Strona główna Android Multimedia Streaming muzyki

AudioPocket (Alpha) to proste, a zarazem bardzo przydatne narzędzie dla każdego użytkownika serwisu YouTube. Jeżeli zdarza się Wam za jego pomocą słuchać muzyki, bądź też innych treści, to dzięki AudioPocket (Alpha) będzie to proste i przyjemne.

Galeria programu

Po zainstalowaniu aplikacji warto ją uruchomić, a następnie z poziomu opcji przejść do krótkiego poradnika. Tłumaczy on zasady działania programu. Aby skorzystać z AudioPocket należy przejść do YouTube, uruchomić wybrany film, bądź też playlistę, a następnie z listy udostępniania wybrać aplikację AudioPocket.

Od tego momentu w plasku powiadomień pojawi się odtwarzacz, a my będziemy mogli słuchać treści w tle, swobodnie korzystając z innych programów. Do aplikacji AudioPocket warto powrócić gdy chcemy prześledzić historię słuchanych materiałów. W inny przypadku będziemy ją aktywowali z poziomu YouTube'a.

Pomimo wczesnej wersji, program podczas testów sprawował się dobrze. Czasem zawodziła stabilność, ale w większości przypadków nie było większych problemów. AudioPocket to dobrze pomyślane i minimalistyczne narzędzie, które doceni, każdy kto lubi czasem jedynie posłuchać treści zgromadzonych na YouTube.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #2 22.10.2016 18:36

eh, a taka fajna aplikacja była. Prawie non stop z niej korzystałem (i nie tylko do YT). Szkoda, że producent (pewnie) zwinął interes

  #1 26.06.2015 15:06

Można w ten sposób słuchać pojedyńczych utworów. Nie da się uruchomić playlisty. To dyskwalifikuje ten program.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.