AudioShell AudioShell 2.3.6

Strona główna Windows Multimedia Inne programy multimedialne
Pobierz pro​gram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

AudioShell to narzędzie, które pozwala na przeglądanie i edytowanie tagów ID3 w plikach dźwiękowych. Program jest darmowy i po instalacji zostaje zintegrowany z Eksploratorem Windows.

AudioShell obsługuje najpopularniejsze formaty plików muzycznych, w tym między innymi: MP3 (wszystkie wersje tagów ID3), WMA, ASF, WMV, M4A, M4P, M4R, M4B, MP4, AIFF, OGG i FLAC. Edytor tagów ID3 i funkcja zmiany nazwy plików po zainstalowaniu programu są dostępne z poziomu menu kontekstowego Eksploratora Windows, dzięki czemu można bardzo szybko przeprowadzić dowolną operację na wybranych utworach.

Narzędzie umożliwia wprowadzenie dodatkowych informacji do plików (nazwy całych albumów, pojedynczych utworów i wykonawców, prawa autorskie) oraz dodanie miniaturowych okładek. Nic nie stoi na przeszkodzie, by podczas ulubionej piosenki na ekranie był widoczny również jej tekst. Znalazło się ponadto wolne miejsce na wpisanie krótkiej notatki użytkownika powiązanej z danym plikiem.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!