Audio/Video To Exe Audio/Video To Exe 2.0.2.0

Strona główna Windows Multimedia Obróbka i konwersja audio
Pobierz prog​ram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Audio/Video To Exe to ciekawy konwerter plików audio/wideo, który poza obsługą większości najpopularniejszych formatów multimediów umożliwia także przeprowadzenie konwersji do postaci plików wykonywalnych EXE.

Program jest prosty i intuicyjny w obsłudze. Pliki, które chcemy przekonwertować wystarczy czytać w głównym oknie programu, a następnie zdefiniować podstawowe parametry przetwarzania. Audio/Video To Exe dobrze radzi sobie z obsługą pojedynczych plików, jak również całych ich zbiorów, wspierając przy tym formaty 3GP, AAC, AC3, AIFF, ASF, AVI, FLAC, FLV, MKA,MKV, MOV, MP2, MP3, MP4, MPG, OGG, SWF, RM, VOB, WAB, WEBM, WMA, WMV i inne. Na uwagę zasługuje jednak możliwość konwersji do formatu EXE, umożliwiająca odtwarzanie multimediów na komputerach, na których np. nie zainstalowano żadnych kodeków i filtrów audio/video.

Ponadto Audio/Video To Exe wyposażony został w dodatkowe funkcje, takie jak edytor tagów, możliwość przycinania multimediów, rejestrowania sygnału bezpośrednio z kamerki internetowej czy też kreator plików WAV. Pomimo wielu zalet programu nie jest on wolny od wad. Interfejs aplikacji jest przestarzały, a niektóre z opcji są niewygodne w użyciu (np. edycja tagów plików audio nie odbywa się z listy głównej, a każdy plik musi być wczytywany od nowa).

Uwaga!

  • Wersja darmowa posiada nieznacznie ograniczoną funkcjonalność i nie daje możliwości korzystania z bardziej zaawansowanych opcji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!