Audiobooked Audiobooked 2015.122.650.628

Strona główna Windows Phone Akcesoria
Pobierz program
lub zeskanuj:

Audiobooked to rozbudowana aplikacja stworzona z myślą o miłośnikach audiobooków. Pozwala na pobieranie książek z kilku źródeł, dodatkowo posiada zestaw przydatnych narzędzi, które ułatwią słuchanie.

Nowe audiobooki możemy importować z: pamięci urządzenia, folderu muzyki, chmury OneDrive oraz Dropbox. Po przeniesieniu książki do biblioteki, możemy ją dodatkowo edytować zmieniając takie dane jak tytuł, okładka, autor czy też rok publikacji. Nie zabrakło również opcji przypinania publikacji jako kafelka do ekranu start.

W ustawieniach możemy określić o ile sekund będzie nas przenosił przycisk przewijania oraz ustawić automatyczne cofanie przy zatrzymaniu programu (tak aby następnym razem przypomnieć sobie część wydarzeń). Wśród opcji dodatkowo płatnych (dostępne są dwa progi płatności) znajdziemy zmianę prędkości czytania oraz rozbudowane opcje konfiguracji wyglądu aplikacji. Wszystkie podstawowe opcje i narzędzia dostępne są za darmo. Na chwilę obecną Audiobooked to najlepsza aplikacja przeznaczona do słuchania audiobooków na Windows Phone. Jej nowe możliwości wymagają systemu w wersji co najmniej 8.1.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!