Audiometr 1.04

Strona główna Windows Dom Zdrowie i uroda
Pobierz progra​m
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Aplikacja Audiometr służy do oceny sprawności słuchu osoby badanej. Dzięki niej bez drogich przyrządów, w warunkach domowych można ocenić sprawność narządu słuchu.

Zastosowanie oryginalnej metody wzorcowania pozwala na rejestrowanie progów słyszalności w postaci wykresów (audiogramów - krzywych przewodnictwa) oraz wnioskowania z ich przebiegu o uszkodzeniach lub chorobach narządu słuchu.

Audiometr umożliwia również przygotowanie się do przeprowadzenia testów słuchu niezbędnych przy zdobywaniu różnych uprawnień. Dzięki przejrzystej prezentacji wyników pomiaru w prosty sposób można porównać wyniki dla kilku osób lub dla tej samej osoby wykonywane w różnych warunkach.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Ciekawe rozwiązanie pozwalające na zaoszczędzenie czasu i pieniędzy
Stara grafika
ocena użytkownika
26.10.2015 14:23 • Recenzja do wersji 1.01.02

Poza dosyć starym interfejsem użytkownika nie można się przyczepić do tego programu. Oczywiście nie jest to to samo co pomiar słuchu na profesjonalnym audiometrze, ale w celach kontrolnych jest ok.