Audioteka Audioteka 2.4.9

Strona główna Android Rozrywka i hobby Odtwarzacze audiobooków
Pobierz program
lub zeskanuj:

Oficjalna aplikacja serwisu audioteka.pl, skupiającego się na sprzedaży audiobooków. Służy nie tylko do zakupu książek, ale przede wszystkim do ich słuchania.

Choć serwis audioteka.pl pozwala na pobieranie książek w formie plików .mp3, które możemy odpalić w dowolnej aplikacji, oficjalny program ma kilka dodatkowych zalet. Po pierwsze nie musimy bawić się w kopiowanie plików. Wystarczy zalogować się na konto, aby po chwili ujrzeć całą naszą biblioteczkę gotową do pobrania. Niestety zabrakło możliwości słuchania ich z chmury. Pewnym udogodnieniem jest pobieranie w tle podczas słuchania. Aby odpalić audiobooka wystarczy pobrać pierwszy fragment.

Drugą istotną zaletą jest synchronizacja danych, w tym o momencie zakończenia słuchania pomiędzy urządzeniami. Jeżeli mamy kilka telefonów, bądź też często je zmieniamy, nasze dane zawsze są pod ręką.

Program niestety nie grzeszy urodą, w przeciwieństwie do wersji na Windows Phone i iOS nie dopasowano jego interfejsu do stylistyki systemu. Za to wersja na Androida otrzymała eksperymentalną opcję książek hybrydowych. Słuchanie audiobooka możemy przeplatać z czytaniem e-booka. Główną wadą audioteki w wersji mobilnej są problemy z jej stabilnością. Czasem program potrafi bez powodu się resetować, innym razem nie pozwoli na pobranie książek albo źle zapamiętuje moment w którym zakończyliśmy słuchanie.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!