r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Audioteka 1.8.0.0

Strona główna Windows Phone Multimedia

Oficjalna aplikacja serwisu audioteka.pl, skupiającego się na sprzedaży audiobooków. Służy nie tylko do zakupu książek i prasy, ale przede wszystkim do ich słuchania.

Choć serwis audioteka.pl pozwala na pobieranie książek w formie plików .mp3, które możemy odpalić w dowolnej aplikacji, oficjalny program ma kilka dodatkowych zalet. Po pierwsze nie musimy bawić się w kopiowanie plików. Wystarczy zalogować się na konto, aby po chwili ujrzeć całą naszą biblioteczkę gotową do pobrania. Niestety zabrakło możliwości słuchania ich z chmury. Pewnym udogodnieniem jest pobieranie w tle podczas słuchania. Aby odpalić audiobooka wystarczy pobrać pierwszy fragment.

r   e   k   l   a   m   a

Drugą istotną zaletą jest synchronizacja danych, w tym o momencie zakończenia słuchania pomiędzy urządzeniami. Jeżeli mamy kilka telefonów, bądź też często je zmieniamy, nasze dane zawsze są pod ręką.

Za pomocą programu możemy także zakupić nowe książki, bądź też pobrać darmowe fragmenty. Interfejs dopasowano do stylistyki Windows Phone, niestety nie jest on zbyt ergonomiczny. Razi także główny kafelek aplikacji, przedstawia grafiki w niskiej rozdzielczości.. Główną wadą audioteki w wersji mobilnej są problemy z jej stabilnością. Czasem program potrafi bez powodu się resetować, innym razem nie pozwoli na pobranie książek. Na szczęście autorzy poprawiają ten element w kolejnych aktualizacjach. Aplikacja jest darmowa, za jej pomocą możemy pobierać także darmowe fragmenty książek.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Thorgal – Zdradzona Czarodziejka: darmowy audiobook dla posiadaczy smartfonów Nokia Lumia

30
ROZRYWKA 01.08.2014 | Paweł Piskurewicz

Już po raz kolejny lokalny Microsoft Devices (wcześniej Nokia) przygotował dla posiadaczy telefonów z serii Lumia drobną niespodziankę. Tym razem jest to darmowy audiobook Thorgal - Zdradzona Czarodziejka. Aby skorzystać z promocji wystarczy posiadać konto w serwisie Audioteka.pl i jutro zalogować się na nie z poziomu aplikacji mobilnej. Promocja będzie aktywna jedynie 2 sierpnia 2014 roku. Skorzystać z niej mogą zarówno obecni posiadacze konta w Audiotece jak i nowi, którzy założą je specjalnie z myślą o pobraniu audiobooka (a dokładniej słuchowiska). W jego nagraniu uczestniczyli m.in.…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.