r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Aukcyjny oszust zatrzymany we Wrocławiu

Strona główna Aktualności

O autorze

Kolejny amator łatwego, internetowego zysku został zatrzymany. Mężczyzna oszukujący ludzi za pośrednictwem internetowego serwisu aukcyjnego został zatrzymany przez policjantów Sekcji dw. z Przestępczością Gospodarczą Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu.

Policjanci zatrzymali 22 - letniego wrocławianina, który poprzez serwis aukcyjny oferował do sprzedaży fikcyjne przedmioty. Na kilku kontach, oferował do sprzedaży głównie podzespoły komputerowe. Za towar pobierał opłatę z góry. Sprzedawane przedmioty nigdy jednak nie trafiały do klientów.

Mężczyzna został zatrzymany w swoim mieszkaniu. Był kompletnie zaskoczony. Policjanci znaleźli tam również 660 nośników cyfrowych w postaci płyt CDR i DVD z pirackim wersjami filmów i programów komputerowych. Zabezpieczyli również komputer.

Z wstępnych szacunków policjantów prowadzących sprawę wynika, że oszukanych zostało co najmniej 60 osób z terenu całego kraju. Za czyn, którego się dopuścił mężczyzna, grozi kara nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.