Aura Video Converter 1.6.3

Strona główna Windows Multimedia Obróbka i konwersja wideo
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Aura Video Converter to bezpłatny program do konwertowania plików wideo pomiędzy różnymi formatami multimedialnymi. Obsługuje niemal wszystkie najpopularniejsze formaty wideo, w tym m.in.: MPG, ASF, AVI, WMV, FLV, MP4, DAT, VOB, 3GP, AAC, MKV i WebM.

Aura Video Converter charakteryzuje się bardzo prostym i wygodnym w obsłudze interfejsem użytkownika, a także ogromnymi możliwościami podczas przetwarzania dowolnego filmu do innego popularnego formatu. Użytkownicy mogą skorzystać z dodatkowych narzędzi do przycinania obrazu poprzez zmianę rozmiaru oryginalnej rozdzielczości pliku wideo oraz dzielenia fragmentów klipu na części lub scalania ich w jedną całość.

W programie otrzymamy również dostęp do specjalnych opcji umożliwiających poprawienie jakości obrazu. Wśród nich znajdziemy między innymi opcje odpowiadające za ustawienie poziomu jasności, kontrastu i nasycenia oraz dodatkowe efekty niwelujące szumy i wyostrzające obraz filmu. Na szczególną uwagę zasługuje też dodatkowa funkcja umożliwiająca pobieranie strumieni wideo z różnych witryn internetowych (YouTube, DailyMotion).

Po wczytaniu dowolnego materiału wideo do programu otrzymujemy najważniejsze o nim informacje. Wyświetlona zostaje nie tylko pełna nazwa filmu wraz z rozszerzeniem, ale również czas trwania klipu, rozdzielczość, ilość klatek na sekundę (FPS) oraz nazwa kodeku, w którym został utworzony. Przed rozpoczęciem konwersji filmu, możemy skonfigurować jego parametry korzystając z gotowych profilów lub ręcznie ustawić poszczególne opcje techniczne, takie jak: rozdzielczość, kodek wideo, bitrate, ilość klatek na sekundę, częstotliwość próbkowania czy ilość kanałów dźwiękowych.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #4 02.09.2016 20:44

jaka chała szkoda transferu

  #3 08.11.2012 04:39

Czy to napewno dalej program bezpłatny w wersji 1.6.1?

tomcat78   6 #2 18.09.2012 17:00

Aura podobnie jak Any Video wysypuje się przy próbie uruchomienia downloadera You Tube.System:windows 7 x86.Ostatnia dobra wersja Any Video 3.4.2,lecz po wydaniu nowszej 3.5.2 informuje o aktualizacji(oczywiście pikuś,można odznaczyć w ustawieniach),lecz występuje z kolei błąd połączenia.Dziwne.Any Audio-podobnie

dzikiwiepsz   14 #1 18.09.2012 11:44

Wygląda dziwnie podobnie do any video converter.